Pelhřimovsko z nebe

978-80-88259-47-3
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-47-3
Značka: Česko z nebe
Autoři: Ing. Matúš Krajňák, Ing. Kamil Glovňa, Martina Grznárová, DiS.
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Ing. Matúš Krajňák, Ing. Kamil Glovňa, Milan Paprčka, Ing Jakub Chovan, Petra Seifertová)
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Oralová
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Kraj Vysočina

Kniha leteckých fotografií okresu Pelhřimov

Česko z nebe

Tato kniha získala ocenění Nejkrásnější kniha Vysočiny 2019 na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově brodě.

Pelhřimovsko je prý branou do Vysočiny a najdete tu mnoho přírodních krás i historických památek. Proleťte se nad nádherným městem Počátky s kamenným kruhem druidů, Červenou Řečicí a jejím zámkem, Humpolcem s hradem Orlík nebo samotným Pelhřimovem a jeho krásným náměstím.

Jako na dlani budete mít Dolní bránu v Pelhřimově, synagogu v Nové Cerekvi, rozhlednu Pípalku, zámek v Horní Cerekvi, hrad Žirovnice, Kamenice nad Lipou nebo Kámen, zámek Pacov nebo Vyklantice, meandr řeky Želivky nebo kamennou hráz vodní nádrže Sedlice.
V knize najdete také letecké záběry na obce a města Kojčice, Nový Rychnov, Rynárec, Božejov, Žirovnice, Kamenice nad Lipou, Těmice, Mnich, Černovice, Hořepník, Křelovice, Senožary, Vojslavice, Kejžlice, Jiřice, Sedlice, Humpolec a spoustu dalších unikátních pohledů na Pelhřimovsko.

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Pelhřimovsko z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Kniha potěší každého milovníka Pelhřimovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte knihu online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This