Podpoľanie z neba

9788081441400
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-40-0
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka a Adriana Drugová
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 192
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Banskobystrický kraj

Nenapodobitelný kráter Poľany, na jehož úpatí je vidět rozkouskované pásy polí a políček pilných Podpolanců. Hrady, zámky a kostely jsou zase architektonickými šperky okolí Poľany. Společně nahlédněme na krajinu pohledem z nebe.


Jak vypadá Podpoľanie z nebe? Unikátně! Nejde napodobit sopečný kráter Poľany. Nejde napodobit rozkouskované pásy polí na jejím úpatí. Nejde napodobit nádherné hrady, zámky a kostely v jejím okolí. Jen to nejtypičtější pro Podpoľanie, folklór, lidé a jejich život, z letadla není vidět.

„Nesmierne som sa tešil, že vydáme túto knihu. Z letiska Očová pod majestátnou Poľanou som roky vzlietaval a zachytával krásy Slovenska. Už sme vydali viac ako 30 kníh a teraz konečne došlo aj na „mať starú ohromných stínov“. Veď tu som prvý krát vyletel k nebu, tu som sa stal pilotom, tu to najlepšie zo vzduchu poznám“, říká autor a pilot Milan Paprčka.


Nahlédněme na město Detva, na srdce tohoto rázovitého kraje. Královský Zvolen, Zvolenský zámek, Pustý hrad, Látky, Detvianskou Hutu, Očovou, zámek Vígľaš, kaštiel Ostrolucký na Ostré Louce, Sliač nebo Kováčovou.
Fotky jsou doplněny o lidovou slovesnost, básně a popisy ve slovenštině i angličtině. Obsah knihy doplňují informace o lidech a místech Podpoľaní, které tento region zvelebují a jsou její přímou součástí.
Vychutnejte si pohled shora na vše, co dělá Podpoľanie krásným!

Čím je kniha Podunajsko z neba výjimečná?

  • obsahuje přes 100 leteckých fotografií z regionu Podunajsko
  • fotografie byly focené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je ve slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka
Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z nebe. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování vyprávějí prostřednictvím těchto knih přes dech beroucí letecké záběry.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This