Poprad z neba

9788081441462
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-46-2
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka, Simona Nádašiová a kolektiv
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Prešovský kraj
Město obklopené nádhernou přírodou okolních národních parků, přirozené centrum sportu a cestovního ruchu pod Tatrami. To je Poprad. Tato kniha plná jedinečných leteckých fotografií vám však ukáže, co možná ani samotný Popradčan ještě neviděl!
Přijměte naše pozvání, provést vás městem ležícím na úpatí nejmenších velehor světa - Vysokých Tater. Poprad je kulturní, sportovní, turistické, obchodní a politické centrum Spiše. Zároveň je obklopené nádhernou přírodou okolních národních parků a tvoří přirozené centrum tohoto turisticky mimořádně atraktivního regionu. Perlou Popradu je městská památková rezervace Spišská Sobota, kterou navštívila i britská královna Alžbeta II. Panorama okolí Popradu umocňují nádherné Tatry svou přírodou, štíty nebo tatranskými osadami. Společně si prohlédněme toto nádherné, dynamicky se rozvíjející město z jiné perspektivy. Z nebe!

„Pri listovaní v tejto knihe budete mať pocit, že sme ju robili len pre vás. Je plná leteckých pohľadov na vám známe a možno trocha aj menej známe miesta. Prajem vám, aby ste pri jej prezeraní aj vy cítili hrdosť a lásku k nášmu mestu. Keď som si prezerala ja jednotlivé stránky s fotografiami a videla domy, ihriská a sídliská kde som vyrastala, mala som z toho až zimomriavky“, říká autorka, fotografka a rodačka z Popradu Simona Nádašiová.Čím je kniha Poprad z neba výjimečná?


  • obsahuje více než 100 leteckých fotografií Popradu a jeho okolí
  • fotografie byly vyfocené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je v slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka

Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z neba.PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This