Prievidza a Bojnice z neba

9788081441455
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-45-5
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka a kolektiv
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 176
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Trenčínský kraj
Srdce a perla horní Nitry

Prievidza je srdcem horní Nitry a 11. největším městem na Slovensku. Kdo by řekl, že horní Nitře, v srdci regionu proslaveného hornictvím a těžbou hnědého uhlí najdete jedno z nejzelenějších měst Slovenska? Navštivte Prievidzu a přesvědčte se sami. Množství zeleně v měste a hradby okolních vysokých hor potěší každého milovníka přírody. No, a v historii a kulturních památkách nezaostává ani náhodou!
Prievidza je polohou úzce spojená s městem Bojnice – městem s pohádkovým zámkem, zoologickou zahradou nebo světoznámými koupelemi. I když ve stínu o mnoho slavnějších Bojnic, má Prievidza také co nabídnout každému návštěvníkovi.

Bojnice – perla horní Nitry. Jak v pohádce se ocitnete v romantickém Bojnickém zámku, stejně jakoby jste navštívili francouzské hrady z údolí řeky Loiry. Tento skvost chodí obdivovat turisté z celého světa.

Nyní se na krásy Prievidze a Bojnic můžete podívat z ptačí perspektivy. Stačí, když zalistujete v knize PRIEVIDZA A BOJNICE Z NEBA, která vám nabízí letecké záběry na metropoli horní Nitry, její okolí, Bojnice a všechny ostatní zajímavosti tohoto regionu.

Připoutat se nemusíte, stačí, když se pohodlně usadíte a můžete létat. S knihou PRIEVIDZA A BOJNICE Z NEBA to bude nezapomenutelný let. Tak co, už jste se vydali na cestu?PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This