Slovensko z neba 3

9788081441653
629 Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-65-3
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka
Rok vydání: 2017
Vydání: 3. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 184
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Slovensko
Víte, jak vypadá Štrbské pleso z výšky 3000 metrů? A jaké je to kroužit nad Krásnou Hôrkou před požárem a po něm? Věděli jste, že Slovensko je jedinou krajinou na světě s kompletní knižní edicí s leteckými fotografiemi? Pojďte se s námi podívat na ta nejkrásnější místa, kniha vychází už v třetím vydání hlavního titulu edice Slovensko z nebe.

Co v knize Slovensko z nebe uvidíte?
Krásnou přírodu, hluboké doliny, romantické hrady, zámky a kostely, nádherná náměstí historických měst, vesničky ukryté v lesích, řeky, jezera a mnoho dalších. A to všechno neobvyklých pohledem - z nebe! Tak neztrácejte čas, prolistujte si tuto knihu online a objevte nezapomenutelná zakoutí, o kterých jste možná doteď ani netušili.


A pokud jste si knihu prolistovali online, přijdete na to, že listovat v ní se dá i fyzicky - získáte tím úplně jiný rozměr zážitku. A možná přijdete na to, že se s takovou nádherou budete chtít podělit také s přáteli, známými nebo s návštěvníky ze zahrabičí či turisty.

A vězte, že na Slovensku mají být na co hrdí.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This