Třeboňsko z nebe

978-80-88259-98-5
629 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-98-5
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Jakub Chovan, Radka Srněnská
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Milan Paprčka, Ing. Jakub Chovan, Ing. Matúš Krajňák, Peter Cíger, Bc. Simona Nádašiová, Ing. Kamil Glovňa, Ing. Juraj Jankovič), Petr Toman, Luboš Klufa
Autoři textů: Barbora Šupíková, Radka Srněnská, Marie Machů
Rok vydání: 2021
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 104
Jazyk: český, anglický
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Jihočeský kraj

Kniha leteckých fotografií ORP Třeboň

Česko z nebe

Vzlétněte do oblak a potěšte se pohledem na modravou oblohu odrážející se v hladinách stovek rybníků a rybníčků a na působivé obrazce vytvořené klikatící se řekou Lužnicí. Zjistíte, že všechnu krásu a přitažlivost Třeboňska dokonale poznáte jen z nebe!

CESTA DO KRÁLOVSTVÍ VODY

Kam až oko dohlédne, kam noha cestovatele vkročí, tam se rozprostírají modravé vodní hladiny. Probleskují mezi hustými temně zelenými lesy, jejich životodárná síla dává svěžest lukám i vlnícím se polím.

Vesničky a městečka rozložené mezi nimi oživují tvář krajiny různobarevnými střechami domů, odevšad jako by vyzařoval klid a vědomí toho, že není kam spěchat, stejně jako nikam nespěchá řeka Lužnice klikatící se krajinou. Tak takové je Třeboňsko.

Má mnoho různých tváří, které však nijak nenarušují poklidný ráz krajiny navozující pocit pohody a míru. Říká se, že Třeboňsko je krajinou dvojího nebe. To jedno máte nad hlavou a to druhé se zrcadlí v hladinách rybníků a jezer. Při pohledu z nebe skutečně kolikrát ztratíte přehled o tom, kde je ještě obloha a kde už hrozí, že vám bude trochu vlhko.

Prolétněte se s námi nad touto neobyčejnou krajinou a nahlédněte do jejích nejtajnějších zákoutí. Ze země je pozoruhodná. Ovšem teprve pohledem z nebe odhalíte její jedinečnost. Přesvědčte se a prolistujte si knihu online.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Třeboňsko z nebe

Věříme, že čtenáře, kteří tento region neznají, Třeboňsko překvapí stejně příjemně jako nás. A ty, kteří jsou zde doma, kniha potěší netradičními pohledy na známá místa.

Kniha potěší každého milovníka tohoto regionu, ať už místního nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.

Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This