Trutnovsko z nebe

978-80-88259-87-9
629 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-87-9
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Radka Srněnská, CBS Flying Team
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Milan Paprčka, Ing. Matúš Krajňák, Ing. Jakub Chovan, Radovan Trnka, Radek Štěrba, Alice Šplíchalová, Ing. Ivana Krchnavá), Michal Souček, Petr Baudyš, Tomáš Hora s.r.o., Roman Vávra, Petr Toman
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Jarmila Buchtová
Rok vydání: 2021
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 152
Vazba: Pevná
Jazyk: český, anglický, německý
Země: Česká republika
Kraj: Královéhradecký kraj
Materiál: Vytištěno na papír s certifikací FSC - papír ze zodpovědných zdrojů

Kniha leteckých fotografií okresu Trutnov

Česko z nebe

Prolistujte tuto knihu a potěšte se netradičním pohledem na region, jemuž od pradávna vládne mocný pán hor – Krakonoš.


KRAJINA, KDE I BEZ KŘÍDEL VYSTOUPÁTE AŽ DO NEBES

V tomto nádherném koutě naší vlasti se prolíná kouzelná příroda s bohatou historií, architektonickými památkami i unikátními vodními díly. Od monumentální hradby Krkonoš na severu po perlu barokního umění a architektury Kuks a „Betlém“ s galerií Braunových soch na jihu.

Trutnovsko vám přiblížíme z pohledu ptáků a vše získá novou perspektivu. Krakonošovo království se před vámi zjeví v celé své kráse a vy dohlédnete ještě mnohem dál, až za jeho hranice.


V knize si prohlédnete jak z nebe vypadají nejen města Trutnov, Žacléř, Dvůr Králové nad Labem, Rtyně v Podkrkonoší, Úpice, Vrchlabí nebo Hostinné, ale poznáte i další půvabné obce, městečka, hospitál Kuks, zámky (Žacléř, Nové Zámky, Vrchlabí), rozhledny (Eliška, rozhledny na Markoušovickém a Hnědém vrchu), krkonošské boudy a chaty, Stachelberg – největší dělostřelecká tvrz československého předválečného opevnění, pozoruhodný železniční most v obci Bernartice, Safari Park Dvůr Králové, vodní nádrž Les Království a zejména úchvatné Krkonoše spolu s nejvyšším vrcholem České republiky - Sněžkou.

Uvidíte např. tyto obce a města: Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Černý Důl, Svoboda nad Úpou, Pec pod Sněžkou, Lampertice, Zlatá Olešnice, Radvanice, Suchovršice, Batňovice, Havlovice, Libňatov, Kohoutov, Litice, Mostek, Čermná, Bílé Poličany a další zajímavá místa tohoto regionu.

A je toho mnohem víc, co v knize uvidíte netradičním pohledem. Přesvědčte se a prolistujte si knihu online.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte inline

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět tento region z malého letadla.

Kniha potěší každého milovníka Trutnovska, ať už místního nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.

Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This