Zvolen z neba

9788081441042
349 Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-04-2
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka a kolektiv
Rok vydání: 2016
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Banskobystrický kraj
Když se řekne Zvolen, každého napadne Zvolenský zámek, ve kterém se konají svatby, nebo letní Zvolenské hry zámocké. Případně Pustý hrad, který postupně odhaluje svoje tajemství. Viděli jste toto město z nebe? Ne? Tak právě vám je určená kniha plná nádherných leteckých záběrů tohoto města...

Zvolen, jedno z nejstarších slovenských měst s bohatou královskou historií, kterou zastupuje Zvolenský zámek - dominanta města, nebo nedaleký Pustý hrad. Náměstí SNP patří mezi největší náměstí ve střední Evropě. Kulturu ve Zvolenu si vychutnáte v divadle Jozefa Gregora Tajovského. Vzdělání zase reprezentuje Technická univerzita. K městu patří mimo historického centra, samozřejmě i okolní sídliště Podborová, Zlatý potok, Západ-Tepličky, či Sekier.

Zdraví, odpočinek, ale i relax a zábavu nabízí nedaleké koupele Sliač, specializované rehabilitačně-léčebné zařízení Kováčová, v které najdete i celoročně fungující termální koupaliště. Zvolenská Slatina je vyhlášená kolébka výroby brynzy. Očová se zase pyšní letištěm, z kterého si zvědavci a dobrodruzi mohou zalétat.


Čím je kniha Zvolen z neba výjimečná?

  • obsahuje více než 100 leteckých fotografií Zvolena a blízkého okolí
  • fotografie byly pořízené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je v slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět nebo jako výuková pomůcka

Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z neba. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování předvedou prostřednictvím těchto knih skrze dech beroucích leteckých záběrů.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This