Hledáte originální dárek? Kniha České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy potěší každého

11. 08. 2022Novinky, Právě připravujeme

Hledáte originální dárek, který potěší každého? Máme ho pro vás!

 

Starostové a ředitelé, čekáte důležitou návštěvu či se blíží narozeniny vašich jubilantů? Marně pátráte ve skříni a přemýšlíte, jestli je lepší dát jako pozornost lahvinku vína a nebo kalendář? A co takhle dát knihu, díky které se obdarovaní na chvíli vznesou do oblak?

Nevhodný dárek
Neděláme si z vás legraci, opravdu je to možné. Naše knihy leteckých fotografií vás vezmou na toulky Českem společně s našimi posádkami. Budete mít pocit, jako byste seděli vedle pilota a fotoaparát drželi ve vlastních rukou. Nyní navíc připravujeme knihu leteckých fotografií České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy, díky které poznáte severočeské památky z nebe!

Poznejte hrady a zámky Severních Čech z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známé historické památky i nenápadné zámečky. Z pohledu ptáků budete moci obdivovat například Velké Březno, Sychrov, Bezděz, ale i Jablonné v Podještědí nebo Petrohrad. Těšit se můžete i na pověsti a legendy u každého jednoho hradu, zámku, zříceniny či tvrze, které vás doslova pohltí.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií České hrady a zámky z nebe - Severní Čechy

Spojení příjemného s užitečným

Největším benefitem jsou ale bezpochyby poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.
Abyste byli v obraze, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy k vám dorazí náš rozvozce s hotovými knihami.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih:

Originální zážitek i pro cizince

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností.
Pokud byste chtěli mít svoji prezentaci ještě v jiném jazyce – například v němčině či polštině – zvládnou u Skřivánka i tento požadavek.

Už jsme vyfotili z letadla stovky hradů a zámků, podívejte se, jak jim to v našich knihách sluší

Ukázka z knihy České hrady a zámky z nebe - Jižní Čechy - 2. díl

Slova chvály od zapojených partnerů

 

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Jedná se o krásnou publikaci, která ukazuje krásy jižních Čech z pohledů, které není možné vidět při obvyklé návštěvě tohoto kraje. Publikace je velice vhodný a ceněný dárek při různých slavnostních setkáních a významných návštěvách v naší obci. Je dobře, že se někdo rozhodl takovouto knihu vydat a že se postupně, v uceleném souboru, zaznamenávají nejkrásnější místa celých Čech.

Ing. Václav Pasák

Starosta Obce Malovice

 

Ing. Josef Vaněk

Programový ředitel Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově

Knihy které jsme doposud měli možnost shlédnout jsou velice příjemným artiklem pro jejich nádherné fotografie a příjemně sladěný text.
Knihy ve většině případů věnujeme jako pozornost k životním jubileím atd.
V naprosto všech případech se setkáváme s velice pozitivní reakcí. Knihy se prostě líbí.

Milan Cettl

Starosta obce Krašlovice

Dovolte mi, abych Vám vyjádřila velmi pozitivní ohlas na publikaci „Pardubicko z nebe“, kde jsme se stali jedním z Vašich partnerů při finální realizaci.
Dnes se nám kniha dostala do rukou a jsme z ní nadšeni! Líbí se i našim blízkým, vedení a akademikům! Publikace je velmi zdařilá, fotografie jsou moc pěkně zachycené, na některých fotografiích podbarvení podzimem je přímo mystické a atmosféra na nich odpovídá tomu, jak kraj od mala znám! Jen z trochu jiných pohledů 🙂
Bylo příjemné spolupracovat i s Vaším týmem, který je tvořen vstřícnými a zajímavými lidmi. Jsme rádi, že nám vyšlo vedení týmu vstříc a i když již bylo doslova jen několik málo hodin před uzavřením termínu, kdy jsme ještě mohli vstoupit do realizace, tak nám byl termín prodloužen! O to větší je naše překvapení, když se publikace vydařila excelentně!
Poslouží nám jako skvělý dárek pro naše či zahraniční hosty ve vědeckém světě.
Zároveň bychom chtěli uvést, že i chystání podkladů v rámci našeho partnerství a komunikace s týmem byly nesmírně plodné a vždy korektní. Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala celému realizačnímu týmu za profesionální spolupráci a péči, kterou jste nám věnovali a budeme se těšit v budoucnu na další!

Mgr. Lucie Stříbrná, Ph.D.

Proděkanka pro vnější vztahy a propagaci, Univerzita Pardubice

Reakce na FB Česko z nebe na info o připravované knize ČESKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE – ZÁPADNÍ ČECHY:
Už se těším až vyjde, určitě objednám, mám již čtyři knížky a musím říct, že to paráda vidět všechny ty hrady, zámky a města z ptačí perspektivy, velký dík všem, kteří to pro nás, neletavce dělají

Martin Novák

Jistě si nyní říkáte, že to zní sice hezky, ale kolik to stojí? Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.
Kniha leteckých fotografií hradů a zámků Severních Čech společně s článkem o vás vyjde na pouhých 399,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete partnery jedinečného projektu, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 629,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.
Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií České hrady a zámky z nebe - Severní Čechy

Máme tu i speciální nabídku pro fajnšmekry – kniha speciálně na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

České hrady a zámky z nebe - Severní Čechy

Spojte se s našimi kolegy!

Projekt České hrady a zámky z nebe – Severní Čechy startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat prakticky celý Ústecký a Liberecký kraj. Pokud jste z této lokality, využijte tuto jedinečnou příležitost a zapojte se do knihy.

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery podle daného regionu, kteří vám rádi předají všechny potřebné informace.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Lenka Forejtová

ORP Nový Bor, ORP Chomutov a ORP Litvínov

Lenka Forejtová
tel.: +420 720 941 101
e-mail:

Ing. Lubomír Sedlák

okres Jablonec, ORP Frýdlant, ORP Rumburk a ORP Vansdorf

Ing. Lubomír Sedlák
tel.: +420 720 941 102
e-mail:

Martina Ondrášková

ORP Liberec

Martina Ondrášková
tel.: +420 602 301 931
e-mail:

Jiří Dvořák

ORP Litoměřice, ORP Ústí n. L.

Jiří Dvořák
tel.: +420 724 410 777
e-mail:

Lenka Dadoková

ORP Louny

Ing. Lenka Dadoková
tel.: +420 606 850 322
e-mail:

Pin It on Pinterest

Share This