Podpořili jsme přednášku leteckého akrobata Martina Šonky

21. 02. 2023Křty knih

Ve středu 15.2. 2023 od 17:00 do 19:00 hodin proběhla v Baťově institutu ve Zlíně přednáška akrobatického pilota vzdušných sil AČR Martina Šonky, kterou jsme podpořili našimi krásnými leteckými knihami.

Každý z účastníků od nás obdržel balíček, ve kterém se objevila regionální letecká kniha, časopis a skládaná mapa. A nás velmi potěšilo jakou radost jsme tím udělali.

Přednášku jsme zahájili křtem

Před zahájením přednášky, kterou uváděl pan Jakub Štefek, jsme dostali prostor pro křest naší krásné nové letecké knihy – Luhačovské Zálesí z nebe a pro představení naší firmy.

Pár slov si tedy nejprve vzal přímo pan Milan Paprčka a představil nás. Poté už následoval samotný křest, který z naší strany doplnila kromě pana Paprčky také autorka Radka Srněnská a personální ředitelka Pavla Zayats. Kmotrem knihy se stal nejen pan Šonka, ale i pilotka a autorka pořadu S ženskou za kniplem paní Eva Stejskalová a Zlínský hejtman pan Radim Holiš.

Velmi Vám děkujeme.

Křest knihy Luhačovské Zálesí z nebe na přednášce Martina Šonky - foto  Pavel Hon
Křest knihy Luhačovské Zálesí z nebe na přednášce Martina Šonky – foto Pavel Hon

Následoval rozhovor s pilotem Šonkou

Následující dvě hodiny byly věnované rozvoru s panem Martinem Šonkou, kde bylo možné dozvědět se zajímavosti o tom, jaký sám je. Od jeho dětství, po fakta, která ho přivedla k samotnému letectví. Celý svůj životní příběh zakončil videi z jeho akrobatických letů, prostorem pro otázky, závěrečnou autogramiádou a focením s fanoušky.

Přednáška akrobatického pilota Martina Šonky ve Zlíně - foto Pavel Hon
Přednáška akrobatického pilota Martina Šonky ve Zlíně – foto Pavel Hon

I my jsme využili prostoru po ukončení přednášky

Během autogramiády pana Šonky probíhal i prodej našich leteckých knih, kde nechybělo samotné Luhačovské Zálesí, ale i třeba Česko z nebe.

Jsme rádi, že jsme byli partnery takové krásné akce a na opětovné setkání s panem Šonkou se budeme těšit již brzy na Aviatické pouti v Pardubicích – 27. – 28. května 2023, kam Vás zároveň srdečně zveme.