Pokřtili jsme Trutnovsko z nebe nad Sněžkou

8. 03. 2021Křty knih, Novinky

V uplynulých dnech v našem nakladatelství vyšla nová kniha zachycující vybraný region z nebe. Konkrétně jde o knihu Trutnovsko z nebe!

Focení zimních Krkonoš

Vzhledem k tomu, že stále nemůžeme pořádat velké křty, rozhodli jsme se jít netradiční cestou. Jeden krásný zimní slunečný den naše vysokomýtská posádka připravila letadlo a vydala se do Krkonoš nafotit ojedinělé zimní snímky naší nejvyšší hory.

Sněžka - foto ze zimního fotografování Krkonoš

Křest v nebi

A právě zde, nad majestátní Sněžkou, se uskutečnil i křest knihy Trutnovsko z nebe. Pilot Radek Štěrba společně s fotografkou Alicí Šplíchalovou měli na palubě s sebou nejčerstvější výtisk této knihy a tak ho mohli společně na tomto originálním místě pokřtít.

„Za naši posádku bych knize Trutnovsko z nebe ráda popřála, aby lidem v této nelehké době ukázala krásy Trutnovska z jiného pohledu, pozvedla jim náladu a alespoň na pár okamžiků přenesla čtenáře na palubu našeho letadla, odkud vypadají všechny problémy nicotné,“ říká Alice Šplíchalová.

Jelikož nemohli vzít s sebou na palubu nikoho jiného, natočili pro vás alespoň video. To už z pardubické kanceláře doplnila i spoluautorka Kateřina Pourová a na výsledek se můžete podívat sami!

Trutnovsko z nebe do každé domácnosti

Pokud vás kniha zaujala, můžete si o ní přečíst, prolistovat si ji on-line a nebo si ji koupit na našem e-shopu.
Přejeme příjemné listování a budeme se těšit při dalším on-line křtu!

Trutnovsko z nebe

Pin It on Pinterest

Share This