Pozvánka na křest knihy Luhačovské Zálesí a přednášku mistra světa

9. 02. 2023Křty knih, Výstavy

Nejnovějším titulem edice Česko z nebe je krásná kniha Luhačovské Zálesí z nebe, která jistě potěší milovníka Luhačovic a blízkého okolí.

Aby se knize lehce putovalo na cestě ke svým čtenářům, vypravíme ji slavnostně do knižního světa. Stane se tak 15. února 2023 od 17 hodin ve Zlíně v 15. budově 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.

Pozvánka na křest knihy Luhačovské Zálesí z nebe

Křest proběhne v rámci přednášky pilota Martina Šonky – Můj let do nebes, který je Mistr světa elitní letecké série Red Bull Air Race, mistr Evropy a vicemistr světa v letecké akrobacii kategorie unlimited – freestyle, člen reprezentace České republiky v letecké akrobacii kategorie unlimited.

Je nám velikým potěšením, že se role kmotrů zhostí právě pilot Martin Šonka společně s hejtmanem Zlínského kraje Ing. Radimem Holišem a „Ženou za kniplem“ Evou Stejskalovou.

Na co se můžete těšit

  • Poprvé přistane (nebo dojede) na platformu mezi 14. a 15. budovou vírník a vy si ho můžete prohlédnout pěkně z blízka
  • Prohlédnou si můžete i letecké fotografie Josefa Šonky ve foyer 15. budovy – výstava je zdarma přístupná až do konce února 2023
  • Každý návštěvník akce obdrží „nebeský“ dárek od partnerů akce v podobě knihy leteckých fotografií z edice Česko z nebe a časopis pro milovníky létání Flying Revue
  • Před akcí Vás také bude čekat promo tým Red Bull Česká republika a možná nasadí křídla i Vám 🙂
  • Na FB CBS Nakladatelství můžete soutěžit o vstupenky na akci nebo o knihu Martina Šonky Můj let do nebes
  • Na FB pořadatele můžete soutěžit o dřevěnou stavebnici od společnosti Vrky spolu

Přednáška pilota Martina Šonky ve Zlíně

Vstupné : 200,- Kč

Vstupenky budou v předprodeji v Městském informačním a turistickém centru, přízemí radnice, od 1. února 2023 i na místě samotném a to v den konání akce.

Vstupenky je možné rezervovat u pořadatele Jana Svobody:
E :
T: + 420 776 29 85 69

Pin It on Pinterest

Share This