Připravujeme Českobudějovicko z nebe

8. 07. 2020Novinky, Právě připravujeme

Velké množství vodních ploch, pahorkatiny střídající úrodnou pánev, zámek Hluboká nad Vltavou a nebo nejstarší sakrální památka v tomto regionu Hosín. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize Českobudějovicko z nebe.

Českobudějovicko z nebe

Obdarujte druhé originálním dárkem

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Nebaví Vás vymýšlet nové a nové dárky, které nakonec skončí v zadní poličce skříně? Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu.

Připravovaná kniha Českobudějovicko z nebe má mnoho co nabídnout.

První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Českobudějovicka.

Zní to jako pohádka? Podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

České Budějovice

Propagujte se v celém regionu

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Českobudějovicka.

Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby. Nikdy se tak nestane, že byste nevěděli, v jaké fázi se kniha nachází.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Hluboká

Neváhejte a zapojte se i Vy

Projekt Českobudějovicko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Michalem Andráškem na telefonním čísle +420 604 243 295 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Kniha vyjde začátkem příštího roku a pro dodržení termínu vydání a naplnění kapacity knihy je důležité se do projektu zapojit co nejdříve. Po uzavření kampaně už není možné se do knihy zapojit. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Českobudějovicko z nebe

Věděli jste, že…

  • za patrony Českých Budějovic jsou považováni svatý Mikuláš, jemuž je zasvěcena katedrála svatého Mikuláše; panna Maria Budějovická, jejíž obraz přinesl měšťan a kupec Václav v roce 1410 z Itálie a svatý Auracián, mučedník, jehož ostatky byly do města doneseny roku 1635?
  • v Týně nad Vltavou byly natáčeny české filmy Zdeňka Trošky Kameňák, Kameňák 2 a Kameňák 3? Město se v nich jmenovalo Kameňákov.
  • jihozápadně od Lišova se nachází stálý nivelační bod zvaný Locus perennis „Věčné místo“ – jeden ze sedmi základních bodů výškového měření v bývalém Rakousku – Uhersku? Zdejší nadmořská výška je zde přesně 565,1483 m. n. m. (podle hladiny moře v Terstu).
  • na území obce Hrdějovice je doloženo pravěké osídlení z doby knovízské kultury?
Všemyslice

Pin It on Pinterest

Share This