Připravujeme Chebsko z nebe

7. 07. 2020Novinky, Právě připravujeme

Vydejte se na vzdušnou pouť nad krajinou plnou středověkých památek a přírodních krás, krajinou záhadnou a k návštěvníkům velmi přívětivou.

Zjistíte, že Chebsko, ten nejzápadnější kout naší vlasti, je úžasným místem. A vy teď máte jedinečnou možnost poznat tento region tím nejkrásnějším způsobem – z nebe.

 

Prohlédněte si Chebsko očima ptáků a pilotů

Trefa do modrého

Knihy edice leteckých fotografií Česko z nebe postupně zachycují celou Českou republiku. Připravovaná kniha CHEBSKO Z NEBE je jednou z posledních kostiček mozaiky naší krásné vlasti, ve které místní obce, školy, firmy nebo instituce mohou představit sebe a svou práci.

Ptáte se, jakým způsobem se mohou v knize prezentovat?

První část knihy tvoří nevšední pohledy na všední místa – čtenář si tak může prohlédnout, jak vypadá zdejší kraj z ptačí perspektivy. Věřte, že ten výhled jim budete závidět.

V druhé části knihy jsou prezentace obcí, škol nebo firem působících na Chebsku – partnerů, kteří se do projektu knihy zapojí. S průměrným nákladem 5 000 knih si mohou být jisti, že se o nich dozví velké množství lidí. 

Určitě si teď říkáte, jak kniha vypadá. V tom případě se podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Cheb

Propagujte se zajímavěji

Zaujali jsme Vás? Nebo stále ještě váháte, zda je tato nabídka právě pro Vás.

Vězte, že výše zmiňovaná prezentace v knize Vás nebude stát žádnou námahu a přesto budete mít skvělou prezentaci přímo na míru. Tato prezentace se navíc vyskytne hned na několika místech, čtenáři Vás tak budou mít neustále na očích. Získáte tak jedinečnou možnost propagace s perfektním zacílením v daném regionu, budete tak mít možnost oslovit prakticky celé Chebsko.

Trápí Vás neustále vymýšlení dárků pro partnery, jubilanty či zastupitele? Nevšední kniha leteckých fotografií jistě potěší každého.

Chcete důkaz, že kniha leteckých fotografií je ta správná volba? Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků z řad starostů, majitelů firem i ředitelů škol.

Přírodní rezervace Soos

Neváhejte a zapojte se

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se do projektu zapojit, či se jen chcete zeptat na další podrobnosti a možnosti propagace v knize, kontaktujete naši regionální projektovou manažerku Mgr. Kateřinu Pášmovou na tel.: +420 604 724 858 nebo na e-mailu: .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Kniha vyjde začátkem příštího roku a pro dodržení termínu vydání a naplnění kapacity knihy je důležité se do projektu zapojit co nejdříve. Po uzavření kampaně už není možné se do knihy zapojit. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Chebsko z nebe

Věděli jste, že…

  • Chebské letiště bylo v roce 1918 jediným funkčním letištěm na území ČSR? Právě na tomto letišti získala rodící se československá armáda svá první letadla.
  • Nejstarší ochranná opatření na území Soos se vztahují k Císařskému prameni, který byl roku 1877 prohlášen za veřejný léčivý pramen? V okruhu přibližně 1500–2000 metrů od něj bylo vyhlášeno ochranné pásmo, ve kterém byla zakázána těžební činnost.
  • Jak vznikla legenda k soše malého chlapce s rybou ve Františkových lázních? Původně parková plastika z roku 1924 od františkolázeňského sochaře Adolfa Mayerla byla přenesena po válce před Společenský dům, kde se s ní s oblibou fotografovaly pacientky. Lázeňský fotograf pan Škarda pro zvýšení popularity Františka vymyslel jednu z nejmilejších legend v Čechách – podle ní každá pacientka, která se dotkne palce levé nohy sochy otěhotní.
  • Bismarckova rozhledna byla slavnostně otevřena 19.6.1904. Na její stavbu se spotřebovalo 666 m³ žulových kvádrů, 65 000 cihel, 58 vagónů vápna a tři vagóny cementu. Původní jméno nesla rozhledna pouze do vzniku Československa (1918), pak musela být na příkaz úřadů přejmenována na „Rozhledna Háj”.
Mariánské Lázně
Hrad Seeberg
Vodní nádrž Horka

Pin It on Pinterest

Share This