Připravujeme Jablonecko z nebe

12. 10. 2020Novinky, Právě připravujeme

Vystoupejte do nebeských výšin a prolétněte se s námi nad Jabloneckem. Je to region nesmírně rozmanitý, v němž se drsná krása Jizerských hor snoubí se skalnatou malebností Českého ráje a který jakoby odrážel třpyt broušeného skla a blýskavé bižuterie. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize Jablonecko z nebe.

 

Prohlédněte si Jablonecko očima ptáků a pilotů

Poznejte region pohledem ptáků

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nikoho nepřekvapí?

Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu. Připravovaná kniha Jablonecko z nebe má mnoho co nabídnout.

První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají Jizerské hory a nebo třeba město Desná z ptačí perspektivy. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Jablonecka.

Zaujali jsme Vás? Tak se podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Jablonec nad Nisou

Ten správný čas na změnu

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Jablonecka. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovanou prezentaci na základě Vašich podnětů vytvoří náš tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Navíc projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků .

Protržená přehrada

Zapojte se i Vy

Projekt Jablonecko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou Martinou Ondráškovou na telefonním čísle +420 602 301 931 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Jablonecko z nebe

Věděli jste, že…

  • přepouštěcí štola mezi Soušskou a Protrženou přehradou na Bílé Desné je zimovištěm netopýrů?
  • muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou je jediným muzeem v České republice specializovaným na sklo a bižuterii?
  • Suché skály jsou krajinářsky velice atraktivní a v Čechách poměrně vzácný geomorfologický tvar skalní zdi? Od roku 1956 je chráněn a od roku 2000 má status národní přírodní památky.
  • pozornost odborníků i laiků, zajímajících se o geologii a mineralogii, zejména sběratelů achátů a jaspisů, přitahuje velký činný melafyrový lom Bezděčín, který se nachází asi 600 metrů vzdušnou čarou na západ od obce Frýdštejn?
  • několik rádelských památek zaniklo nebo již není na svém místě? Jedná se o kapličku, jež stávala v údolí Mohelky, dále o sochu sv. Jana Nepomuckého nad Rádelským mlýnem a o tzv. Rádelskou pietu, která stávala nad vsí při rozorané polní cestě do Milířů pod vrchem Hraničník.
Železný Brod

Pin It on Pinterest

Share This