Připravujeme Šlapanice a okolí z nebe

8. 07. 2020Novinky, Právě připravujeme

Šlapanice a jejich okolí patří mezi nejzajímavější oblasti na Moravě s tisíciletou kulturní a historickou tradicí. Mezi významné památky patří kostel Nanebevzetí Panny Marie, Scholasterie se starou farou, budova gymnázia a budova městského úřadu.

Město Šlapanice je od roku 2003 městem s rozšířenou působností, jeho správní obvod tvoří 40 okolních měst a obcí. Tento pozoruhodný region si navíc budete moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize ŠLAPANICE A OKOLÍ Z NEBE.

Šlapanice a okolí z nebe

Kniha ukáže každou obec regionu

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nejsou to pravé ořechové? Tak potěšte obdarované hodnotnou knihou leteckých fotografií Vašeho regionu.
U všech našich předchozích knih byl vždy vyobrazen region tak, jak ho vnímala letecká posádka. Mnohdy se tak stalo, že některé obce v první fotografické části knihy neměli svůj letecký snímek.

Rozhodli jsme se proto zaměřit na mnohem menší územní celky a to na obce s rozšířenou působností. Jedině tak můžeme zaručit, že v knize budou fotografie z území všech obcí Šlapanic a okolí!

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. Zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Šlapanic a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Mohyla Míru

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Šlapanic a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby.

Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Šlapanice

Zapojte se i Vy

Projekt Šlapanice a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou na telefonním čísle +420 776 640 887 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Šlapanice a okolí z nebe

Věděli jste, že…

  • od 13. století se v Modřicích usazovali němečtí kolonisté? Modřice po staletí patřily do brněnského jazykového ostrova a až do poloviny dvacátého století zde převládalo německé obyvatelstvo. To bylo po druhé světové válce vysídleno.
  • poblíž města Újezd u Brna vyvěrá hořký minerální pramen, který se stáčí do lahví jako minerální voda Šaratica? Používá se k léčbě zácpy a dalších poruch zažívání.
  • Bílovice nad Svitavou bývaly oblíbeným místem výletů obyvatel Brna již za první republiky? Chodívali pěšky od konečné stanice tramvaje z Obřan podél řeky Svitavy do Bílovic, případně i dále. Zejména v období před druhou světovou válkou byly Bílovice oblíbeným letním sídlem a výletním místem řady českých umělců.
  • na telnické faře, která má prastarý původ, spal i Napoleon Bonaparte? Dnešní podoba fary pochází z 19. století z období klasicismu, kterou významně přestavěl hrabě Wladimír Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, držitel vícero statků a panství v Sokolnicích.

Pin It on Pinterest

Share This