Připravujeme Valašské Klobouky a okolí z nebe

6. 08. 2020Novinky, Právě připravujeme

Do ORP Valašské Klobouky spadá 20 obcí ležících na Valašsku, v oblasti rozkládající se na úpatí Bílých Karpat, Javorníků a Vizovických vrchů.
Je to region s bohatou lidovou kulturou, kde má svou tradici řada lidových zvyků a obyčejů. Jednou z nejoblíbenějších místních akcí je bezesporu tradiční Valašský mikulášský jarmek ve Valašských Kloboukách s nabídkou regionálních produktů, ukázkami starodávných tradic, vystoupením folklorních souborů a v neposlední řadě s velkým počtem čertovských družin z různých koutů Valašska.
Stopy zdejší historie můžete najít přímo na vrcholu Klášťov, kde bylo objeveno nejvýše položené hradiště z doby bronzové na Moravě, nebo na královském hradě Brumov. Novodobé dějiny si můžete připomenout u památníku Ploština, připomínající tragické události z konce 2. světové války.

Tento pozoruhodný region si nyní budete moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize VALAŠSKÉ KLOBOUKY A OKOLÍ Z NEBE.

Kniha ukáže každou obec regionu

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku!

Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Valašské Klobouky a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

U všech našich předchozích knih byl vždy vyobrazen region tak, jak ho vnímala letecká posádka. Mnohdy se tak stalo, že některé obce v první fotografické části knihy neměly svůj letecký snímek.

Rozhodli jsme se proto zaměřit na mnohem menší územní celky a to na obce s rozšířenou působností. Jedině tak můžeme zaručit, že v knize budou fotografie z území všech obcí Valašských Klobouk a okolí!

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. Zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Valašských Klobouk a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Valašské Klobouky

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Valašských Klobouk a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby.

Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, kniha Valašské Klobouky a okolí z nebe bude v českém i anglickém jazyce. Stane se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele.
Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Hrad Brumov

Zapojte se i Vy

Projekt Valašské Klobouky a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Jozefem Cabanem na telefonním čísle +420 777 720 236 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Valašské Klobouky a okolí z nebe

Věděli jste, že…

  • podle pověsti získalo město Valašské Klobouky svůj název od klobouku, který brumovská vrchnost při výjezdech na hon použila k označení své oblíbené studánky, která se nacházela na místě dnešní kašny? Když tady byla později založena osada nazvali ji Klobouky.
  • historické jádro Brumova a blízká dělnická kolonie jsou od roku 1995 městskou památkovou zónou?
  • Štítná nad Vláří-Popov má pověst nejchladnějšího místa v kraji? Tuto skutečnost značně ovlivňuje poloha vesnice. Naproti tomu vítr bývá obyčejně mírný nebo slabý.
  • Vlachovice patří k nejstarším obcím v okrese Zlín? Poprvé se připomínají k roku 1261 v zakládací listině kláštera cisterciáků ve Vizovicích.
Rozhledna Doubrava
Valašské Klobouky a okolí z nebe

Pin It on Pinterest

Share This