Proleťte se s námi na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a vyhrajte knihy „z nebe“

3. 10. 2022Křty knih, Novinky, Výstavy

Letos se opět vydáváme do Havlíčkova Brodu na tradiční Podzimní knižní veletrh. Právě tento veletrh patří mezi naše oblíbené, protože zde  panuje příjemná rodinná atmosféra. Pro letošní rok jsme si pro vás připravili krásný doprovodný program, ve kterém se dozvíte např. i to, zda naši letečtí piloti a fotografové byli někdy v ohrožení života, co je při fotografování do knihy nejobtížnější a jestli museli někdy nouzově přistát. Vedle zajímavého povídání můžete vyhrát i některou z knih „z nebe“ a nakoupit naše malované mapy a knihy fotografií za výhodné veletržní ceny!
Pozvánka na knižní veletrh Havlíčkův Brod

Doprovodný program na pódium v pátek 14. 10. 2022 od 12:30 – 13:30 hodin

Proleťte se s námi a vyhrajte knihy „z nebe“ CBS Nakladatelství je se svou edicí knih Česko z nebe držitelem rekordu za Nejrozsáhlejší sérii knih s leteckými snímky. K získání tohoto rekordu bylo potřeba nalétat stovky hodin v minimálních výškách, často v silném větru a turbulencích. Bez zkušeného pilota, který je schopný létat i v silném větru mezi kopci, fotografa, který má nejen talent, ale také silný žaludek a bez letadla, z něhož se dobře fotografuje, by knihy „z nebe“ nikdy nemohly vzniknout. Přijďte si poslechnout vyprávění pilota a fotografa CBS Flying Teamu o jejich práci na vzniku knihy. Zjistěte, zda byli někdy v ohrožení života, co je při fotografování do knihy nejobtížnější a jestli museli někdy nouzově přistát.   Soutěž o knihy „z nebe“ POZNEJ A VYHRAJ Jak dobře znáte Čechy, Moravu a Slezsko? Poznáte naše hrady, zámky a turistické zajímavosti netradičním pohledem ptáků a pilotů? Součástí besedy bude i znalostní soutěž o knihy z edice Česko z nebe. Stačí poznat dané místo na letecké fotografii a soutěžící se správnou odpovědí ihned vyhraje jednu z dvaceti výherních knih.
Rekordní 100. kniha „z nebe“ Letos v edici vyšla 100. kniha edice Česko z nebe, která pokořila rekord za Nejrozsáhlejší sérii knih s leteckými snímky. Na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě tento nový rekord představí programový ředitel agentury Dobrý den Ing. Josef Vaněk.   Křest „Nejkrásnější knihy Vysočiny“ Čarovné Žďárské vrchy Tradičně přihlašujeme do soutěže o nejkrásnější knihu Vysočiny, kterou v rámci veletrhu pořádá Krajská knihovna Vysočiny, jednu knihu z CBS Nakladatelství. Letos máme opravdovou lahůdku v podobě čerstvé nádherné knihy vybraných fotografií od různých autorů Čarovné Žďárské vrchy a věříme, že kniha má velkou šanci na vítězství. Čarovné Žďárské vrchy na veletrhu slavnostně pokřtíme a vy u toho můžete být s námi. Knihu si můžete online prolistovat
Místo konání: Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod, Krajská knihovna Vysočiny, Žižkova 4344, Havlíčkův Brod (část doprovodných programů) Od pátku 14. října do soboty 15. října nás najdete na stánku číslo 39.4 v přísálí Kulturního domu Otevírací doba veletrhu pátek 14. října 10.00 – 19.00 sobota 15. října 9.00 – 17.00   Těšit se můžete na širokou nabídku knih z edice Česko z nebe i Čarovné Česko, ručně malované mapy i novinku ručně malované cyklomapy dětem. A to vše se speciálními veletržními cenami a prodejními akcemi! Těšíme se na vás!
Plánek stánku CBS Nakladatelství

Pin It on Pinterest

Share This