Připravujeme další knihu „z nebe“ – Rosice a okolí z nebe

28. 06. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme novou knihu leteckých fotografií Rosice a okolí z nebe

Odhoďte zbytečné starosti a vydejte se s námi na výlet nad krajinou, která sice nepatří k turisty příliš vyhledávaným lokalitám, a přesto si pozornost zaslouží. Nejen pro své překrásné přírodní scenérie, ale i kvůli své velmi poutavé historii, která se vám představí v různých podobách. Tak přesně takové jsou Rosice a okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Rosice a okolí z nebe.

Poznejte Rosice a okolí z nebe

Věděli jste, že…

  • v roce 1790 měl Zbýšov pouhých 53 domů a 313 obyvatel? Až do roku 1820 byl Zbýšov bezvýznamnou osadou. Avšak od tohoto roku zde zahájila těžbu černého uhlí první těžařská společnost Rahnova, později nazvaná Láska Boží. Od té doby význam Zbýšova a celé oblasti rostl.
  • znakem obce Tetčice je nezdobený štít půlený bílou vlnovkou znázorňující vodní hladinu? Pod hladinou pluje v modrém poli doleva bílá štika – symbol dřívější příslušnosti k rosickému panství. Nad hladinou je v zeleném poli bílý květ lakušníku.
  • v obci Kratochvilka se dříve na návsi nacházela kaple, která však byla 27. dubna 1945 při bombardování obce německou armádou zničena?
  • v letech 1934 – 1989 se v obci Rudka konávaly závody v přejezdu místního rybníka? Byly pořádány místními hasiči, ale ne každoročně. Úkolem závodníka bylo za co nejdelší čas přejet lávku dlouhou 90 metrů, širokou 14 – 27 cm a silnou 2,5 cm, která byla ve výšce 30 cm nad hladinou a hloubka vody byla asi dvoumetrová.
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Rosice a okolí z nebe

Zvolte jako poděkování originální dárek

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku!

Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Rosice a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Rosice a okolí z nebe

Každá obec má v knize své místo

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy PR texty zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Rosic a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy z ORP Tišnov – TIŠNOV A OKOLÍ Z NEBE.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Rosice a okolí z nebe

Dejte o sobě vědět zajímavým způsobem

Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se Vaše obec liší od ostatních, co je na Vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k Vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy. S průměrným nákladem 5 000 knih si můžete být jisti, že se o vás dozví velké množství lidí z Rosic a okolí.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Rosice a okolí z nebe

Slova chvály od zapojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Rosice a okolí z nebe

Zapojte se i Vy

Projekt Rosice a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou na telefonním čísle +420 776 640 887 nebo na mailové adrese .

 

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tibor Skalka

Pin It on Pinterest

Share This