Roušky #chráním Česko ZDARMA

18. 05. 2020Novinky

Získejte roušku #chráním Česko zdarma. Stačí když nakoupíte v našem e-shopu za víc než 500 Kč a rouška s malovanou mapou České republiky je Vaše.

Nákupem podpoříte projekt Oživíme Česko a můžete vyhrát hodnotné ceny.

Rouška #chráním Česko

Protože se rouška stala součástí našich životů, rozhodli jsme se potěšit milovníhy turistiky a poznávání naší krásné země designovou rouškou #chráním Česko z dílny CBS Nakladatelství.

Buďme zodpovědní a chraňme sebe a ostatní. Naše rouška Vám k tomu pomůže.

Stačí, když v našem e-shopu nakoupíte knihy nebo mapy v hodnotě za více než 500 Kč (včetně poštovného) a roušku dostanete k nákupu ZDARMA.

Zároveň jsme snížili poštovné zdarma – platí pro nákupy nad 500 Kč. 

 

Oživíme Česko

CBS Nakladatelství podporuje projekt Oživíme Česko, který vznikl v Pojišťovně VZP, a. s., přesněji v hlavě místopředsedkyně jejího představenstva Haliny Trskové. Tato ryze česká pojišťovna se rozhodla přijít s iniciativou podporující ty, na které nouzová opatření dolehla nejvíc.

Co můžeme my všichni udělat pro oživení Česka?

  • nakupovat české výrobky a služby od českých firem a živnostníků
  • znovu si najít cestu do českých restaurací a cukráren
  • podporovat kulturní a sportovní akce
  • a také tuzemské cestování a památky

Když každý z nás přispěje svým malým dílem, získáme dohromady obrovskou sílu, která postaví Česko zase na nohy. A my víme, že to dáme.

 

SOUTĚŽ #ozivimecesko

Součástí projektu je i soutěž pro každého, kdo si zakoupí český výrobek. I náš zákazník se může do soutěže zapojit. Je to jednoduché!

Zakupte v našem e-shopu knihu leteckých fotografií z edice Česko z nebe nebo ručně malovanou mapu, vyfoťte se s knihou nebo mapou a fotku nasdílejte na FB stránku Oživíme Česko, přidejte hashtag #ozivimecesko a jste zařazeni do soutěže.
Podrobnosti o soutěži

Pin It on Pinterest

Share This