Rychnovsko z nebe

5. 02. 2020Novinky, Právě připravujeme

Když se řekne Rychnovsko, většině z Vás se jistě vybaví Potštejn s krásným zámkem i zříceninou hradu. Navštívit však můžete například zámek v Opočnu, kávou provoněný Borohrádek a nebo si můžete zalyžovat v Rokytnici v Orlických horách. Případně se usaďte a všechny krásy regionu si prohlédněte v připravované knize leteckých fotografií RYCHNOVSKO Z NEBE

Je libo originální dárek?

Každý rok si lámete hlavu nad tím, co pořídit Vašim jubilantům, obchodním partnerům nebo absolventům Vaší školy? Máte pocit, že všechny nápady jste už vystříleli a tak budete muset dávat to samé jako před lety? Nezoufejte, s řešením Vám pomůžeme my! Obdarujte své spoluobčany, zaměstnance i studenty originální knihou leteckých fotografií z regionu Rychnovska.

Kniha se pomyslně dělí na dvě části. První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu – tři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu.

V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo.

Pro představu si můžete online prohlédnout již vydané tituly.

Dostaňte se do podvědomí všech

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce.

My ale partnery knih propagujeme jinak. Chceme čtenářům prostřednictvím prezentací v unikátní knize ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

A když říkáme každý, tak tím myslíme i cizince – prezentace píšeme v českém i anglickém jazyce.

Víc Vám poví recenze spokojených starostů a ředitelů.

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou knihu leteckých fotografií Rychnovsko z nebe Vám představí regionální projektová manažerka Ing. Jana Bartáková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 602 449 340 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • na hradním vrchu Potštejn stávalo již v pravěku hradiště, které bylo poškozené, nebo zcela zničené stavbou středověkého hradu? Podle nalezené keramiky bylo osídleno v době lužické a slezskoplatěnické kultury.
  • od roku 1992 se v Borohrádku praží káva?
  • v Dobrušce se již od roku 2011 pravidelně koná Mezinárodní hudební festival F. L. Věka?
  • celek zámku Rychnov nad Kněžnou tvoří výjimečnou dominantu města, které se říká „rychnovské Hradčany?“

 

Zajímají Vás jiné knihy regionů, které právě připravujeme? Podívejte se ZDE

Pin It on Pinterest

Share This