Rychnovsko z nebe

5. 02. 2020Novinky, Právě připravujeme

Když se řekne Rychnovsko, většině z Vás se jistě vybaví Potštejn s krásným zámkem i zříceninou hradu. Navštívit však můžete například zámek v Opočnu, kávou provoněný Borohrádek a nebo si můžete zalyžovat v Rokytnici v Orlických horách. Případně se usaďte a všechny krásy regionu si prohlédněte v připravované knize leteckých fotografií RYCHNOVSKO Z NEBE

Je libo originální dárek?

Každý rok si lámete hlavu nad tím, co pořídit Vašim jubilantům, obchodním partnerům nebo absolventům Vaší školy? Máte pocit, že všechny nápady jste už vystříleli a tak budete muset dávat to samé jako před lety? Nezoufejte, s řešením Vám pomůžeme my! Obdarujte své spoluobčany, zaměstnance i studenty originální knihou leteckých fotografií z regionu Rychnovska.

Kniha se pomyslně dělí na dvě části. První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu – tři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu.

V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo.

Pro představu si můžete online prohlédnout již vydané tituly.

Dostaňte se do podvědomí všech

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce.

My ale partnery knih propagujeme jinak. Chceme čtenářům prostřednictvím prezentací v unikátní knize ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

A když říkáme každý, tak tím myslíme i cizince – prezentace píšeme v českém i anglickém jazyce.

Víc Vám poví recenze spokojených starostů a ředitelů.

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou knihu leteckých fotografií Rychnovsko z nebe Vám představí regionální projektová manažerka Ing. Jana Bartáková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 602 449 340 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • na hradním vrchu Potštejn stávalo již v pravěku hradiště, které bylo poškozené, nebo zcela zničené stavbou středověkého hradu? Podle nalezené keramiky bylo osídleno v době lužické a slezskoplatěnické kultury.
  • od roku 1992 se v Borohrádku praží káva?
  • v Dobrušce se již od roku 2011 pravidelně koná Mezinárodní hudební festival F. L. Věka?
  • celek zámku Rychnov nad Kněžnou tvoří výjimečnou dominantu města, které se říká „rychnovské Hradčany?“

 

Zajímají Vás jiné knihy regionů, které právě připravujeme? Podívejte se ZDE

sleva 5 %
snad příště!
sleva 10 %
snad příště!
sleva 10 %
snad příště!
sleva 10 %
sleva 20 %
sleva 10 %
sleva 50 %
snad příště!
doprava zdarma
VYTOČ SI SLEVU

Zadejte svou e-mailovou adresu a vytočte si slevu v našem e-shopu

Hodně štěstí

Pin It on Pinterest

Share This