Semilsko z nebe jsme pokřtili na rozhledně Kozákov

31. 05. 2021Křty knih, Novinky

Nedělní odpoledne sice nepřineslo krásné slunečné počasí, ale i tak naše regionální projektová manažerka a spoluautorka knihy Semilsko z nebe Martina Ondrášková vyrazila společně s dětmi na rozhlednu Kozákov. Ptáte se proč? Právě rozhledna Kozákov zdobí obálku knihy leteckých fotografií Semilsko z nebe.

Semilsko z nebe

Společně s dětmi tak vystoupali na rozhlednu a právě zde si připili na zdraví a na úspěch této krásné publikace. A jelikož kmotři byli ještě školou povinní, s sebou si vzali nealkoholické dětské šampaňské.

Při nákupu vstupenek se navíc tato partička dala do řeči s pokladní paní Vlaďkou. Té se kniha moc líbila a zajímala se, kde by si ji mohla koupit. Martina Ondrášková o tom během křtu přemýšlela a rozhodla se, že paní Vlaďku obdaruje právě touto pokřtěnou knihou. Společně s dětmi se do knihy i s věnováním podepsali. Paní Vlaďka měla z knihy obrovskou radost, prý za 14 let, co pod rozhlednou pracuje, nic takového ještě nedostala. A tak jsme díky křtu mohli vykouzlit úsměv na tváři.

Pro ty z Vás, kteří by si knihu chtěli pořídit stejně jako paní Vlaďka, máme e-shop, kde si knihu můžete prohlédnout a prolistovat.

 

Prolistujte si knihu SEMILSKO Z NEBE online

Semilsko z nebe

Pin It on Pinterest

Share This