Připravujeme Semilsko z nebe

24. 05. 2020Novinky, Právě připravujeme

Semilsko se vyznačuje různorodostí svých přírodních podmínek, jakou mnoho území naší republiky nemá. Hluboká romantická údolí s řadou turistických stezek vytváří protékající řeka Jizera. Vedle toho každého zaujme velké množství rybníků, horských středisek i pískovcových skal. Dominantou regionu je středověký hrad Trosky a legendárním vrcholem je Kozákov s nalezištěm drahých kamenů. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize leteckých fotografií SEMILSKO Z NEBE.

Poznejte region pohledem ptáků

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nejsou to pravé ořechové? Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu. Připravovaná kniha Semilsko z nebe má mnoho co nabídnout.

První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadá Český ráj a nebo Harrachov z ptačí perspektivy.

V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Semilska.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Ten správný čas na změnu

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Semilska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace  zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší

Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha bude psaná v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Zapojte se i Vy

Projekt Semilsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou Martinou Ondráškovou na telefonním čísle +420 602 301 931 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • počátek trvalého osídlení oblasti Turnovska sahá do konce starší doby kamenné (10 000 př. n. l.), jak dokládá nález štípaných nástrojů z blízkých Přepeř? Nejstarší stopy po našem předkovi však v okolí najdeme v Jislově jeskyni v Klokočských skalách (50 000 př. n. l.).
  • dům čp. 68 ve městě Semily, jemuž místní lidé říkají Riegrův domek, je poslední zachovanou stavbou kdysi rozsáhlého komplexu budov Riegrova mlýna? Na domě je také umístěna pamětní deska jako vzpomínka na slavného semilského rodáka F. L. Riegra.
  • v roce 1871 trávil dovolenou skladatel Bedřich Smetana v Lomnici nad Popelkou? Jeho pobyt připomíná deska na lomnické radnici.
  • neověřené zprávy říkají, že z Rovenska pochází mnoho kamenů zdobících kapli sv. Kříže na Karlštejně a svatováclavskou kapli v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě?

Pin It on Pinterest

Share This