Sokolovsko z nebe

4. 02. 2020Novinky, Právě připravujeme

Sokolovsko je krajinou rozmanitou, která nabízí množství nádherných výhledů z vrcholů, korunovaných rozhlednami. Krajinou, ve které se dávné dějiny prolínají se současností. Jako na křídlech ptáků se prolétnete nad hradem Loket, rozlehlými lesy i Přebuzským vřesovištěm. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize leteckých fotografií SOKOLOVSKO Z NEBE

Prohlédněte si Sokolovsko očima ptáků a pilotů

Poznejte region pohledem ptáků

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nejsou to pravé ořechové? Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu.

Připravovaná kniha Sokolovsko z nebe má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadá daný region z ptačí perspektivy.

V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Sokolovska.

Zní to jako pohádka? Podívejte se V tom případě se podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Sokolovska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Prezentaci na základě Vašich podnětů vytvoří náš tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby.

Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je psaná v českém, anglickém i německém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Sokolovsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou Mgr. Kateřinou Pášmovou na telefonním čísle +420 604 724 858 nebo na mailové adrese

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

  • odedávna na Přebuzském vřesovišti probíhala v malém rozsahu těžba rašeliny, která sloužila pro vytápění domácností, v menší míře jako izolační prostředek obytných domů?
  • existuje pověst o vzniku města Sokolov? Kdysi dávno si jeden rytíř na soutoku Ohře a Svatavy postavil chýši. Do této oblasti jezdili často hradní páni na lov se cvičenými sokoly. Rytíř, který prošel těžkými boji, byl i dobrým ranhojičem, a tak byl vyhledáván obyvateli okolí. Brzy vznikla kolem poustevníkova srubu osada, kde cvičili lovčí sokoly, a již bylo dáno jméno po sokolech – Sokolov.
  • na loketském hradě je vystaven pozůstatek největšího známého meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Zakletý purkrabí?
  • ve zdejší krajině se zrodila vůbec první porcelánka na českém území?

 

Zajímají Vás jiné knihy regionů, které právě připravujeme? Podívejte se ZDE

Pin It on Pinterest

Share This