Spouštíme kampaň pro letecké snímkování 2022!

5. 01. 2022Letecké snímkování, Novinky, Právě připravujeme

Letecké snímkování

je už celou řadu let startovací kampaní každého nového roku. Ani letos tomu není jinak a připravili jsme si i zajímavé novinky.

Šikmé letecké snímkování je každoroční stálicí, na kterou se těšíme. Nabízíme profesionální letecké fotografie a videa obcím, městům, školám, firmám, ale i farnostem či vinařstvím. Za 19 let zkušeností jsme vybudovali náš vlastní CBS Flying Team, který čítá tři sportovní letadla, tři dvoučlenné posádky, kvalitní fotoaparáty, kamery i navigační systémy. Každoročně trávíme ve vzduchu od května do srpna stovky hodin a snímkujeme stovky lokalit po celé České republice.

Věděli jste, že…

  • máme více než 19 let zkušeností
  • už více jak 4 500 českých a slovenských starostů využilo letecké fotografování CBS
  • spolupracujeme s více než 6 500 obcemi a městy
  • v loňském roce jsme nafotili více než 100 škol a školních areálů
  • máme všechna potřebná povolení a licence

360° letecké fotografie

Novinkou letošní kampaně jsou 360° letecké fotografie. Letadlo, které má na svém trupu umístěnou speciální kameru, zalétne nad střed obce či města a zachytí ho 360° technologií. Vzniknou tak snímky, díky kterým se budete podívat, jak vypadá vaše obec z nebe a ještě se při tom rozhlížet, otáčet a přibližovat.

Z těchto fotografií umíme samozřejmě vytvořit i 360° leteckou fotomapu, kdy snímek opatříme kartografickými popisy a označením všech dominant obce. Samozřejmostí je i prokliknutí na webové stránky například obecního úřadu či základní školy.

Oba tyto produkty si pak můžete umístit na své webové stránky a zatraktivnit je tak. Ideální jsou tyto 360° fotografie i do informačních center či muzeí.

360° letecké snímkování

Letecké snímky mají široké využití

Letecké fotografie a videa jsou skvělým propagačním materiálem pro města a obce. Výborně doplní webové stránky, poslouží k tvorbě brožur, kalendářů, brožur či magnetek, ale starosty jsou využívány také k dokumentaci obecních investic.

Vyfotíme vaši obec jako celek z několika světových stran, zaměříme se na jednotlivé části obce a samozřejmě zvěčníme z nebe i dominanty jako jsou obecní úřad, škola, kostel, hřbitov, sportoviště či zemědělské objekty. Fotografie od nás obdržíte v tištěné i digitální podobě a těšit se můžete i na dárek v podobě obrazu vaší obce na plátně nebo na plastové desce. Jako BONUS k objednávce dostanete na plátně i netradiční zpracování fotografie vaší obce s názvem „Planeta obec“.

Zachytíme vaši obec z nebe na video

Pokud jste fanoušky videí, která mají podle marketingových specialistů až 6x větší dopad, nabízíme vám letecké video vaší obce. S kamerou umístěnou na křídle letadla obkroužíme zastavěnou část obce nejprve z větší vzdálenosti, poté se začneme spirálovitě přibližovat k samotnému středu. To vše doplní příjemný hudební podklad.

V současné době jsme pro zákazníky vytvořili více než 300 leteckých videí, které si můžete pustit na našem YouTube Česko z nebe

Youtube Česko z nebe

Vyrobíme vám prakticky cokoliv

Samozřejmě umíme z vámi objednaných leteckých fotografií vyrobit i celou řadu zajímavých produktů. Ať už se jedná o tisk obrazů, pohlednic, magnetek, kalendářů, nabídku dřevěných stojanů či rámů.

Využití leteckých fotografií je obrovské a vy už nebudete mít další starosti s vymýšlením propagačních předmětů.

Přehled doplňkových produktů pro letecké snímkování CBS Nakladatelství

Slova chvály od zákazníků

Letecká fotografie obce Vážany

Chci Vám poděkovat za nádherné letecké snímky naší obce. Nejen zastupitelstvo, ale i občané jsou z nich nadšení. Mají luxusní barvy! A fotografie zeměkoule s naší obcí, perfektní nápad! Byla jsem spokojená i s vaší rychlostí vytvoření fotografií po vyfocení. Opravdu, díky za takové služby.

Mgr. Ivana Wagnerová
Starostka obce Vážany

Letecká fotografie firmy Tatra Trucks

Společnost TATRA TRUCKS využívá služby leteckého snímkování pro záběry výrobního areálu v Kopřivnici. Snímky vždy splnili naše očekávání na kvalitu i rychlost dodání. Počet snímků je více než dostatečný, využíváme je zejména pro prezentační účely.
Spolupráci, komunikaci hodnotíme na výbornou.

Michal Konečný
Marketing a PR – TATRA TRUCKS

Letecká fotografie města Vyškov

Rád bych vaší společnosti poděkoval za dodané letecké snímky našeho města. Jejich technické kvalita i zpracování mě velice potěšilo. Rovněž spolupráce a potřebná součinnost mezi pracovnicemi našeho TIC, které zajišťovaly zakázku z naší strany a zaměstnanci vaší společnosti byla na velmi dobré úrovni. Snímky posloužily jako základ kalendáře, který byl volně dostupný občanům města a i u nich vzbudil mimořádný ohlas. Získali tak velice zajímavé a mimořádné „pohledy“ na město, ve kterém žijí.

Mgr. Stanislav Kolařík
vedoucí Kanceláře starosty a tajemníka
Město Vyškov

Kampaň zavíráme v březnu

Abychom stihli zanést všechny vaše požadavky do letového plánu, uzavíráme kampaň 31. března 2022. Tak neváhejte a objednejte si letecké snímky i vy!

Pin It on Pinterest

Share This