Spouštíme kampaň pro letecké snímkování 2023

4. 01. 2023Letecké snímkování, Právě připravujeme

Letecké snímkování je už celou řadu let startovací kampaní každého nového roku. Ani letos tomu není jinak a až do 31. března 2023 14. dubna 2023 si můžete objednat některou z nabízených služeb leteckého snímkování. Pro tento rok jsme si pro Vás připravili i zajímavou novinku v podobě 360° leteckého videa katastru obce.

Letecké snímkování je každoroční stálicí, na kterou se těšíme. Nabízíme profesionální 360° letecké snímkování (fotografie, videa a fotomapy), šikmé letecké fotografování a letecké videa obcím, městům, školám, firmám, ale i farnostem či vinařstvím. Za 20 let zkušeností jsme vybudovali náš vlastní CBS Flying Team, který čítá sportovní letadla, letecké posádky, kvalitní fotoaparáty, kamery i navigační systémy. Každoročně trávíme ve vzduchu od května do srpna stovky hodin a snímkujeme stovky lokalit po celé České republice.

360° letecké snímkování

Věděli jste, že…

 • máme více než 20 let zkušeností
 • už více jak 4 500 českých a slovenských starostů využilo letecké snímkování CBS
 • spolupracujeme s více než 6 500 obcemi a městy
 • v loňském roce jsme nafotili více než 100 škol a školních areálů
 • máme všechna potřebná povolení a licence

Naše reference

NOVINKA – 360º LETECKÉ VIDEO KATASTRU OBCE

 • zaváděcí cena
 • intuitivní ovládání
 • přelet nad všemi zastavěnými místy v katastru obce
 • možnost přeletu i nad jiná místa
 • kvalitní virtuální zážitek s VR brýlemi
 • umístění na Google Street View a TravelVirtual.eu
 • hudební podkres
 • plakáty s odkazem na 360° video s QR kódem pro zveřejnění na viditelných místech
360° letecké video katastru obce
 • bezkonkurenční cena – sleva 20% na první fotografii při objednání 360° leteckého videa
 • intuitivní ovládání
 • úvodní záběr nad centrem obce
 • vzájemné propojení pohledů z jiných částí obce
 • umístění na Google Street View a TravelVirtual.eu
 • možnost umístit na obecní webové stránky a sociální sítě
 • hudební podkres
 • plakáty s odkazem na 360° fotografii s QR kódem pro zveřejnění na viditelných místech
360° letecká fotografie

Ukázky 360° leteckých fotografií obcí

Kutná Hora

Kutná Hora

Albrechtice

Albrechtice

Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice

Letohrad

Letohrad

Tábor

Tábor

Veletiny

Veletiny

Podbořany

Podbořany

Opatovice nad Labem

Opatovice nad Labem

360º LETECKÁ FOTOMAPA

Letět nad obcí a dívat se všemi směry je nádherné, ale co tak i vědět na co se díváte? Vaši hotovou 360° leteckou fotografii umíme obohatit o kartografický popis všech důležitých míst v obci a v okolí. Tento popis obsahuje i funkční odkazy na dané webové stránky. Stejně jako u 360° fotografie můžete jednoduše přejít na další 360° fotomapu nebo 360° fotografii z jiné části obce. Samozřejmostí je intuitivní ovládání a pohyb v mapě všemi směry. Na viditelném trupu letadla je zobrazen znak a název obce.

 • podmínkou je již hotová 360° letecká fotografie
 • má všechny výhody 360° letecké fotografie
 • vyznačení a popis významných míst v obci podle Vašeho přání (OÚ, škola, kostel, hřbitov, infocentrum, muzeum a pod.)
 • funkční odkazy na webové stránky daného místa
360° letecká fotomapa

Ukázky 360° leteckých fotomap

Želetava

Želetava

Dolní Morava

Dolní Morava

Podbořany

Brandýs nad Orlicí

Nové Hrady

Nové Hrady

LETECKÉ FOTOGRAFIE OBCE NEBO AREÁLU

Letecké fotografie mají široké využití a jsou skvělým propagačním materiálem pro města a obce. Výborně doplní webové stránky, poslouží k tvorbě brožur, kalendářů či pohlednic, ale starosty jsou využívány také k dokumentaci obecních investic.

Jedná se o šikmé fotografování terénu, které je jiné než ortofoto (zde je fotografování kolmé). Fotografujeme panoramata, celkové pohledy z více stran, části obce, detaily dominant a fotky podle Vašeho přání. Dodáme Vám desítky leteckých záběrů v digitální podobě a protože používáme profesionální techniku jsou výsledné záběry v profi formátu RAW i JPEG a ve vysokém rozlišení, které umožňuje tisk velkých formátů. Upravené fotografie od nás obdržíte i v tištěné podobě a těšit se můžete na dárek v podobě fotografie vaší obce s názvem „Planeta obec“.

Z leteckých fotografií si obec může vyhotovit praktickou fotomapu, která je velmi přehlednou a realistickou formou mapy.

LETECKÉ VIDEO „VAŠE OBEC Z NEBE“

Pokud jste fanoušky videí, která mají podle marketingových specialistů až 6x větší dopad, nabízíme vám letecké video vaší obce.

O co se jedná? V podstatě je letecké video podobným produktem jako je letecké fotografování, ale místo fotoaparátu používá posádka letadla 2 výkonné GoPro kamery umístěné na křídlech letadla. Stejně jako u leteckého fotografování se jedná o šikmé natáčení obce a zaměřujeme se na všechny zastavěné části v katastru obce.  Video zachytí nejen celkové pohledy na Vaši obec a její okolí, pohoří a přírodu, ale také detailní záběry na dominanty obce.
Video má délku cca 2 – 10 minut podle velikosti obce a slouží hlavně pro propagační účely. Dosah takového videa je až 6 x větší než fotografie.

V současné době jsme pro zákazníky vytvořili více než 300 leteckých videí, které si můžete pustit na našem YouTube Česko z nebe.

Podívejte se na ukázku leteckého videa obce Lukov

Služby leteckého snímkování objednávejte do 31. března 2023!

Letecké snímkování bude probíhat v těchto regionech: Ivančice a okolí, Boskovice a okolí, Blansko a okolí, Litoměřice a okolí, Žamberk + Králíky, Ústí nad Orlicí + Česká Třebová, Plzeň, Stříbro, Praha-Západ (jižní část), Valašské Meziříčí + Rožnov p.R., Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod, Ostrava, Opava, Tábor.

Abychom stihli zanést všechny požadavky do letového plánu, uzavíráme kampaň 31. března 2023. Tak neváhejte a objednejte si letecké snímky i vy!

Kampaň je prodloužena do 14. dubna 2023

Slova chvály od zákazníků

Letecká fotografie obce Vážany

Chci Vám poděkovat za nádherné letecké snímky naší obce. Nejen zastupitelstvo, ale i občané jsou z nich nadšení. Mají luxusní barvy! A fotografie zeměkoule s naší obcí, perfektní nápad! Byla jsem spokojená i s vaší rychlostí vytvoření fotografií po vyfocení. Opravdu, díky za takové služby.

Mgr. Ivana Wagnerová
Starostka obce Vážany

Letecká fotografie firmy Tatra Trucks

Společnost TATRA TRUCKS využívá služby leteckého snímkování pro záběry výrobního areálu v Kopřivnici. Snímky vždy splnili naše očekávání na kvalitu i rychlost dodání. Počet snímků je více než dostatečný, využíváme je zejména pro prezentační účely.
Spolupráci, komunikaci hodnotíme na výbornou.

Michal Konečný
Marketing a PR – TATRA TRUCKS

Letecká fotografie města Vyškov

Rád bych vaší společnosti poděkoval za dodané letecké snímky našeho města. Jejich technické kvalita i zpracování mě velice potěšilo. Rovněž spolupráce a potřebná součinnost mezi pracovnicemi našeho TIC, které zajišťovaly zakázku z naší strany a zaměstnanci vaší společnosti byla na velmi dobré úrovni. Snímky posloužily jako základ kalendáře, který byl volně dostupný občanům města a i u nich vzbudil mimořádný ohlas. Získali tak velice zajímavé a mimořádné „pohledy“ na město, ve kterém žijí.

Mgr. Stanislav Kolařík
vedoucí Kanceláře starosty a tajemníka
Město Vyškov

Pin It on Pinterest

Share This