Také Strakonicko uvidíte z nebe

29. 01. 2020Novinky, Právě připravujeme

Pověstné strakonické dudy, co jsou slyšet všudy, zahrály až u nás v nakladatelství. Slyšeli jsme písničky o krajině rybníků, lesů i kopců, o nadaných muzikantech a hudebnících nebo o nepřeberném množství lidových kulturních tradic.

I proto chceme všechny krásy tohoto regionu uchovat pro příští generace v připravované knize leteckých fotografií Strakonicko z nebe.

Prohlédněte si Strakonicko očima ptáků a pilotů

Trefa do modrého

Knihy leteckých fotografií jsou výborným způsobem, jak zviditelnit svoji obec, město, firmu či školu. První část knihy tvoří nevšední pohledy na všední místa – můžete si tak prohlédnout, jak vypadá Váš kraj z ptačí perspektivy. Věřte, že ten výhled jim budete závidět.

V druhé části knihy budete mít prezentaci své firmy, školy nebo obce. S průměrným nákladem 5.000 knih si tak můžete být jisti, že se o Vás dozví velké množství lidí. A kdo ví, třeba z toho vznikne i spolupráce s novým obchodním partnerem. Určitě si teď říkáte, jak kniha vypadá. V tom případě se podívejte na ukázky již vydaných knih. 

 

Propagujte se zajímavěji

 

Zaujali jsme Vás? Nebo byste na pomyslný seznam potřebovali ještě pár bodů „PRO“? Zde je máte:

  • výše zmiňovaná prezentace v knize Vás nebude stát žádnou námahu a přesto budete mít skvělou prezentaci přímo na míru
  • prezentace o Vás se v knize vyskytne hned na několika místech, čtenáři Vás tak budou mít neustále na očích
  • nebudete už muset vymýšlet dárky pro partnery, jubilanty či zastupitele, nevšední letecké fotografie jistě potěší každého
  • získáte jedinečnou možnost propagace s perfektním zacílením v daném regionu, budete tak mít možnost oslovit prakticky celé Strakonicko
  • vícejazyčné zpracování knihy jistě potěší partnerské obce a školy či zahraniční zákazníky

 

Je Vám to málo a chtěli byste víc?

Kniha na míru je tou správnou volbou pro Vás – nabídne Vám větší prostor pro vlastní propagaci nebo přizpůsobení obálky knihy Vašim přáním.

Přesvědčte se, že kniha leteckých fotografií je ta správná volba – reference našich spokojených zákazníků z řad starostů, majitelů firem i ředitelů škol mluví za vše.

 

Vše vyřídíme za Vás

Na knize jsme začali pracovat loni na podzim, ale z kapacitních důvodů jsme museli práci přerušit.

Nyní projekt startujeme znovu a s našim regionálním projektovým manažerem Bc. Jaromírem Vonkou se můžete už nyní spojit na telefonním čísle +420 737 839 891 nebo na mailové adrese  a zajistit si prostor v této jedinečné publikaci.

NEZAPOMEŇTE, že kniha má své limity a ŽE SE NEMUSÍ DOSTAT NA KAŽDÉHO.

Můžete také vyplnit kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…
– Střední rybářská škola ve Vodňanech je jedinou školou jak v České republice, tak v mezinárodním měřítku, kde se vyučuje rybářství jako studijní obor?
– podle pověsti byla v zámku Blatná schována zlatá kvočna s dvanácti zlatými kuřaty, které hlídal černý mouřenín?
– ve Volyni naleznete synagogu i židovský hřbitov?
– obec Čejetice v roce 2017 uspěla v soutěži Vesnice roku?

Stoprocentně jste ale věděli, že v Hošticích se narodil režisér Zdeněk Troška a co by se stalo, Kdyby byl Bavorov, co sou Vodňany.

Pin It on Pinterest

Share This