Jan Balšánek
starosta obce Žerčice

S firmou CBS jsme začali spolupracovat již v roce 2018, když jsme si objednali první letecké snímkování naší obce, navázali jsme v roce 2019 dalším snímkováním. Z druhého snímkování jsme si nechali udělat tabuli v dřevěném rámu, kterou máme na čestném místě v kanceláři obecního úřadu. Vždy vše dopadlo, tak jak jsme se domluvili.

Další počin se společností CBS byla v roce 2021 objednávka turistické mapy obec Žerčice a okolí, kterou jsme si nechali upravit do velikosti našeho rámu, který máme umístěn v centru obce. Opět vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. A zatím poslední spolupráce byla při prezentace naší obce v knize Mladá Boleslav a okolí z nebe, kterou jsme si objednali jako dary k životním jubileím. Knihu jsme si ještě doobjednali, aby jsme ji mohli nabídnout našim spoluobčanům k prodeji.

Veškerá komunikace s pracovníky byla na špičkové úrovni, vše probíhalo dle domluvy, vždy než proběhl další krok, byla zasláno vše ke kontrole, korektuře, odsouhlasení a vše probíhalo tak jak jsme si představovali. Věřím, že tato kniha nebyla poslední spolupráce s firmou CBS - Česko.

Pin It on Pinterest