Mgr. Lucie Stříbrná, Ph.D.
Proděkanka pro vnější vztahy a propagaci, Univerzita Pardubice

Dovolte mi, abych Vám vyjádřila velmi pozitivní ohlas na publikaci "Pardubicko z nebe", kde jsme se stali jedním z Vašich partnerů při finální realizaci.

Dnes se nám kniha dostala do rukou a jsme z ní nadšeni! Líbí se i našim blízkým, vedení a akademikům! Publikace je velmi zdařilá, fotografie jsou moc pěkně zachycené, na některých fotografiích podbarvení podzimem je přímo mystické a atmosféra na nich odpovídá tomu, jak kraj od mala znám! Jen z trochu jiných pohledů 🙂

Bylo příjemné spolupracovat i s Vaším týmem, který je tvořen vstřícnými a zajímavými lidmi. Jsme rádi, že nám vyšlo vedení týmu vstříc a i když již bylo doslova jen několik málo hodin před uzavřením termínu, kdy jsme ještě mohli vstoupit do realizace, tak nám byl termín prodloužen! O to větší je naše překvapení, když se publikace vydařila excelentně!

Poslouží nám jako skvělý dárek pro naše či zahraniční hosty ve vědeckém světě a řada našich zaměstnanců si díky odkazům chystá zakoupit i jiné publikace z ostatních krajů, neboť letošní dovolená se bude pravděpodobně odehrávat převážně v naší krásné a malebné zemi.

Zároveň bychom chtěli uvést, že i chystání podkladů v rámci našeho partnerství a komunikace s týmem byly nesmírně plodné a vždy korektní. Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala celému realizačnímu týmu za profesionální spolupráci a péči, kterou jste nám věnovali a budeme se těšit v budoucnu na další!