Třebíčsko z nebe jsme pokřtili na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou

31. 08. 2021Křty knih, Novinky

Jaké pocity zažívají ptáci při pohledu na naši první jadernou elektrárnu, kolik krás ukrývají divoké kaňony Jihlavy a Oslavy a jak vypadá jeden z největších barokních zámků Evropy? To vše zjistíte při prolistování knihy leteckých fotografií TŘEBÍČSKO Z NEBE.

V knize uvidíte netradičním pohledem ptáků nejen úžasné město zapsané v UNESCO Třebíč, ale i další obce a města z okresu Třebíč – Mastník, Heraltice, Krahulov, Přibyslavice, Číhalín, Vlčatín, Nárameč, Budišov, Pyšel, Jasenice, Náměšť nad Oslavou, Březník, Kuroslepy, Mohelno, Rouchovany, Stropešín, Valeč, Ostašov, Výčapy, Čáslavice, Moravské Budějovice, Jemnice, rozhlednu Mařenku nebo tu na Pekelném kopci, vodní nádrž Mohelno nebo Dalešice, nebo kaňon řeky Oslavy, zámky Třebíč, Police, Náměšť nad Oslavou, Dukovany, Valeč, Sádek, Budkov nebo Jaroměřice nad Rokytnou.

A právě Moravské Versailles, barokní skvost Vysočiny, velkolepý zámek obklopený geniální francouzskou zahradou, který patří k největším barokním stavbám v Evropě, jsme si vybrali pro slavnostní uvedení knihy Třebíčsko z nebe do knižního života.

SLOVO AUTORKY

Milí čtenáři,

proleťte se s námi krajinou, kde se červenají střechy ze zeleně lesů jako hříbky rostoucí v trávě. A že tento region roste jako houby
po dešti, vám ukážou fotografie, na kterých jsou zachyceny stavby moderního vzhledu, ale najdeme zde také spoustu architektonických skvostů a přírodních krás.
Je mi velkou ctí, že jsem mohla tuto knihu pro vás čtenáře připravit. Je to však práce velkého týmu, kterému bych chtěla touto cestou poděkovat za spolupráci a těším se na naše další úspěšné projekty.
Vážení čtenáři, přeji vám příjemný přelet nad krásami Třebíčska a věřím, že vám kniha bude připomínat nostalgicky známá místa, ale bude zároveň i průvodcem při plánování poznávání krás, které nám naše republika nabízí.

Martina Hošková

 

Prolistujte si knihu TŘEBÍČSKO Z NEBE online

Třebíčsko z nebe

Pin It on Pinterest

Share This