V březnu je ten správný čas myslet na pečení vánočky

18. 03. 2021Letecké snímkování, Novinky

Proč byste se v březnu měli starat o pečení vánočního cukroví a konec roku, když za „á“: je to ještě daleko a za „bé“: máte na jaře dost své jiné práce?

Ano, zní to divně, ale právě v březnu vrcholí objednávání leteckého snímkování pro rok 2021. To sice nevysvětluje souvislost s koncem roku, ale stačí si vzpomenout, jak rychle se po prázdninách překulí září do listopadu a než se člověk naděje, je tady příprava na Vánoce, příprava PFek, kalendářů pro další rok, vánočních dárků pro občany, obchodní partnery nebo absolventy školy. Každý rok je to stejné, hektické a stresující.

Letos to ale může být jiné 🙂

Víme už několik let, co naši práci děláme, že letecké fotografie a videa přitahují každého jak magnet. Při pohledu na ně se v každém z nás ozve touha vzlétnout jako pták a podívat se na ten svůj milovaný kout země úplně jiným způsobem. Je to hřejivý pocit svobody, pocit vzrušení při objevování nepoznaného, je to láska k místu na zemi, kde jste se narodili a prožili kus života, jsou to vzpomínky na krásné chvíle, které jste tam zažili.

Letecké fotografování

A tyto zážitky teď Vy můžete poskytnou sobě i těm druhým. V podobě leteckých fotografií a leteckého videa Vaší obce nebo firmy.

Letecké snímky dokážete využít na velké množství zajímavých způsobů. Dají se z nich vyrobit krásné obrazy na plátno, pohlednice, propagační letáky, dá se z nich udělat přehledná fotomapa, ve které se vyzná i ten, kdo se v klasické mapě neorientuje 🙂

Pak je tu praktická stránka věci, jako je monitoring černých staveb nebo podklady pro územní plánování. A také máte svůj online svět – webové stránky, sociální sítě, YouTube kanál, tam všude Vaše letecké snímky přitáhnou pozornost.

Letecké fotografie samy o sobě neřeší starosti s koncem roku, ale jsou také základem právě pro Vaše PFka a kalendáře – originální a přitom cenově výhodné.

A my Vám s tím pomůžeme.

Planeta Obec

Tyto všechny věci budete mít téměř bez starostí. Máme svá letadla, vyškolené posádky i všechna povolení, máme svou fotografickou techniku, grafiky, textaře i výrobu, a hlavně – máme v tomto oboru 18 let zkušeností a téměř 5.000 českých a slovenských obcí mají letecké fotografie právě od nás. Pravidelně si děláme u zákazníků průzkumy spokojenosti a na základě jejich zpětné vazby zkvalitňujeme naše služby a přizpůsobujeme nabídku.

A protože dokážeme dobře plánovat fotolety a pracovat efektivně, můžeme Vám nabídnout to nejdůležitější – výhodnou cenu.

Letecké snímkování Česko z nebe

Co tedy musíte udělat Vy?

Stačí odpovědět na tento e-mail nebo vyplnit nezávazný poptávkový formulář a my Vám pošleme cenovou nabídku.

Pak už jen budete dostávat průběžné informace o probíhajícím projektu a po nasnímkování Vám na stole přistane balíček s vytištěnými fotografiemi a flash diskem, kde budete mít všechny upravené fotografie nebo video a surová data pro další použití. Vy si jen vyberete snímek, který chcete použít na výrobu výše zmíněných výrobků a zbytek zařídíme my.

Zaujali jsme Vás?

Tak neváhejte, objednávky pro Letecké snímkování 2021 přijímáme do 31. 3. 2021!

Pin It on Pinterest

Share This