Zaujměte okolí originálním pohledem na Opavu a okolí z nebe

4. 05. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, rádi byste měli v zásobě dárek, který potěší a jen tak nezapadne? Chcete být připraveni na oslavy jubileí vašich obyvatel, důležité obchodní schůzky či loučení s absolventy vaší školy? A co takhle pořídit knihu, která z bezpečí domova ukáže váš region z pohledu ptáků?

Vzpomenete si, kdy jste naposledy seděli v letadle? Pravděpodobně při cestě na dovolenou a ještě jste se museli naklánět přes dvě sedadla, abyste se mohli pokochat pohledem na vzdalující se zemi. Chcete si zážitek z letu v letadle opakovat častěji a především pohodlněji? Pak sáhněte po připravované knize Opava a okolí z nebe!

Buďte originální

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Opava a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Proleťte se nad Opavskem

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Brumovice, Slavkov, Raduň či Hrabyni, chybět nebude ani Hradec nad Moravicí a ani samotná Opava.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Opava a okolí z nebe
Ukázka z připravované knihy Opava a okolí z nebe

Představte se široké veřejnosti

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Opava a okolí z nebe
Zámek Raduň

Zaujměte i zahraniční čtenáře

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Budete mít přehled o vzniku knihy

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe
Ukázka jednostranné prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Hranice a okolí z nebe

Co se týká marketingu Dakru, tak nikdy nebudeme mít možnosti jako třeba Coca-Cola a na začátku jsem si nebyl jistý, jestli vydání knihy vedení firmy podpoří. Jsem rád, že Hranice z nebe máme, protože všichni, kdo to viděli, tak si knihu oblíbili a najdou tam svá oblíbená místa nebo tipy na další výlety. Jde vidět, že to děláte dobře. Máte to dobře nastavené (kvalita knihy, forma propagace firem i cena) = fandím Vám.

Marek Dančák, bc., prodej ve firmě DAKR spol. s r.o.

Moravský Krumlov a okolí z nebe

Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Opava a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Opava a okolí z nebe
Zámek Hradec nad Moravicí

Splníme vaše přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Opava a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Opava a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Petr Friedel vám je k dispozici na telefonním čísle +420 605 865 826 i na e-mailu friedel@cbs-cesko.cz

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Petr Friedel