Darujte jedinečný pohled na Litomyšl

14. 07. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, rádi byste pořídili originální dárek který potěší jubilanty ve vaší obci, studenty vaší školy či důležité obchodní partnery? Za roky svého působení jste již darovali lahve těch nejlepších vín, nástěnné kalendáře s nejrůznější tématikou i hrnečky a nejrůznější reklamní předměty? Chcete, aby právě ten váš dárek vystoupil z řady a vykouzlil na tváři obdarovaného upřímný úsměv a radost?

Darujte něco, co běžný člověk nezažije a nepozná. Darujte knihu leteckých fotografií míst, která tak dobře znají! Právě připravujeme knihu Litomyšl a okolí z nebe, která toto vše nabízí.

Objevte skryté krásy Litomyšlska

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Makov, Osík, Sloupnici, Morašice, Cerekvici nad Loučnou a chybět nebude ani Litomyšl.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe
Ukázka z připravované knihy Litomyšl a okolí z nebe

Přilákejte nové návštěvníky

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Nechybí ani angličtina pro zahraniční čtenáře

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe
Strakov

Na vznik knihy budete dohlížet z povzdálí

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe
Ukázka jednostranné prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Vysoké Mýto a okolí z nebe

Za společnost Městské lesy Vysoké Mýto děkuji za možnost být součástí projektu knihy Vysoké Mýto a okolí z nebe. Kniha je na kvalitním křídovém papíru a velmi dobře zpracovaná, taktéž spolupráce s koordinátorkami projektu byla vynikající. Jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery je tato reprezentativní kniha zcela ideální.

Ing. Miroslav Krčil, jednatel, Městské lesy Vysoké Mýto, spol. s r.o.

Kniha Jihlava a okolí z nebe

Kniha Jihlava a okolí z nebe je velmi zdařilý produkt a čtenář najde mnoho zajímavých snímků a pohledů, které nestačí v běžném životě vnímat. Výběr fotografií a celkové zpracování této knihy je na vysoké úrovni a věřím, že to bude jeden z dalších velmi žádaných produktů na Vysočině.

Jindřich Skočdopole, starosta města Polná

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe
Horní Sloupnice

Upravíme knihu podle vašich představ

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Karvinsko a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe
Litomyšl

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Litomyšl a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Ing. Jana Bartáková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 602 449 340i na e-mailu bartakova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Ing. Jana Bartáková
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Litomyšl a okolí z nebe