Městys Ostrov u Macochy
Ing. Ondřej Hudec
Starosta Městys Ostrov u Macochy

V roce 2021 jsme se objednali u firmy CBS Nakladatelství s.r.o. letecké snímky naší obce v barvách podzimu. Spolupráce byla bezproblémová. Letecké snímky jsou velice zdařilé a jsme z nich nadšení. Doporučuji případným dalším zájemcům.

TATRA TRUCKS
Michal Konečný
TATRA TRUCKS a.s., Marketing a PR

Společnost TATRA TRUCKS využívá služby leteckého snímkování pro záběry výrobního areálu v Kopřivnici. Snímky vždy splnili naše očekávání na kvalitu i rychlost dodání. Počet snímků je více než dostatečný, využíváme je zejména pro prezentační účely. Spolupráci, komunikaci hodnotíme na výbornou.

Městys Jedovnice
Ing. Jaroslav Šíbl
Starosta, Městys Jedovnice

velice děkuji za precizně provedené fotografie našeho městyse. Vše, od domluvy po dodání bez problémů. Fotografie určitě dále použijeme. Těším se na další spolupráci a přeji jen samé spokojené zákazníky.

Soutice
Alena Exnerová
Starostka obce Soutice

Naše spolupráce s firmou CBS Nakladatelství není poprvé. Již v minulosti jsme  pořídili fotomapy ve dřevěných stojanech se stříškou a máme je umístěny na území naší obce. Turisté si pochvalují skládané a trhací mapy a my jsme také velice spokojeni. Současná spolupráce s paní Forejtovou a firmou CBS Nakladatelství je na opravdu dobré a kvalitní úrovni u zakoupených produktů. Těšíme se na další spolupráci.

Městys Knínice
Petr Grénar
Starosta městyse Knínice

Náš městys se po třech letech opět zapojil do projektu fotografování obcí, tentokráte v podzimních barvách. Vaše fotografie jsou krásné a zůstanou jako vzpomínka pro další generace. Navíc jsme se zapojili do soutěže s malovanou mapou Knínic a okolí, kterou máme umístěnou před radnicí. S touto jsme vyhráli první místo ve vaší soutěži, takže se Knínice budou fotit Vaší firmou v létě 2022 opět. A zde bude opět patrný posun v rozvoji městyse jako např. krásná nová střecha základní a mateřské školy nebo nové chodníky.

Strachotín
Mikáčová Jaroslava
Starostka obce Strachotín

Chtěla bych jako starostka obce velmi poděkovat za dodané fotografie s názvem „Vaše obec v barvách podzimu“. Fotografie byly pořízeny za velmi pěkného počasí a tak je opravdu vidět každý detail naší obce z ptačí perspektivy. Plátno s celkovým pohledem na obec již visí v chodbě obecního úřadu kudy chodí občané na obecní úřad a již se u mnohých setkalo s úspěchem. O další fotografie projevili zájem dobrovolní hasiči, kteří si umístí dvě fotografie v hasičské zbrojnici. Ostatní fotografie využijeme na prezentaci obce. Velmi si vážíme naší spolupráce, která bude určitě pokračovat.

Žerůtky
Mgr. Alena Fukalová
Předsedkyně Kulturního výboru obce Žerůtky

Dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za zaslání naprosto úchvatných leteckých snímků naší obce, které jsme získali zapojením se do projektu Letecké snímkování 2021. Díky jejich vysoké kvalitě jsme je bez jakýchkoliv potíží použili k vytvoření obecního kalendáře pro rok 2022, který si naši občané velice pochvalují.

Chystáme také jejich výstavu v prostorách obecního úřadu a budou rovněž mít své místo v obrazové kronice naší obce za rok 2021. Přestože jsme měli pocit, že naši malou vesničku dokonale známe, že jsme si vědomi každého jejího zákoutí či skuliny – ,,pohled z nebes“ – který jste nám zprostředkovali, nám ji představil zase v jiné dimenzi, z jiné strany, upozornil na opomíjená místa atd., za což Vám velice děkujeme. Přejeme Vám spoustu stejně spokojených zákazníků jako jsme my.

Žďárná
Jan Hanák
Starosta obce Žďárná

Projekt leteckého snímkování byl již naším druhým projektem se společností CBS. V projektu Česko z nebe – Boskovicko byly výsledkem knihy s fotografiemi obcí Boskovicka. Tyto knihy slouží jako pěkný dar našim občanům při různých výročích. Na knihu navazuje projekt leteckých snímků. Fotografie, které jsou ve velmi dobré kvalitě, již zdobí náš obecní úřad stejně jako dva obrazy. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Město Ivanovice na Hané
Ing. Vlastislav Drobílek
Ivanovice na Hané

Dobrý den, poděkování za krásné letecké video našeho města, Ivanovic na Hané. Dodáno ve vynikající kvalitě, provedeno za vhodného počasí… snad bych jen ocenil více jednotlivých přiblížení na určitá místa ve městě. Pokud by byla možnost o jejich rozšíření zřejmě bychom neváhali. Video umístěno na facebook města s velkým úspěchem.

Město Vyškov
Mgr. Stanislav Kolařík
Vedoucí Kanceláře starosty a tajemníka, město Vyškov

Rád bych vaší společnosti poděkoval za dodané letecké snímky našeho města. Jejich technické kvalita i zpracování mě velice potěšilo. Rovněž spolupráce a potřebná součinnost mezi pracovnicemi našeho TIC, které zajišťovaly zakázku z naší strany a zaměstnanci vaší společnosti byla na velmi dobré úrovni. Snímky posloužily jako základ kalendáře, který byl volně dostupný občanům města a i u nich vzbudil mimořádný ohlas. Získali tak velice zajímavé a mimořádné „pohledy“ na město, ve kterém žijí.

Vilémovice
František Kala
Starosta obce Vilémovice

Dostala se ke mě od společnosti CBS Nakladatelství s.r.o. další nabídka ke spolupráci, tentokráte na letecké snímky obce. Zpočátku jsem trochu váhal, konec roku, v kase finance nic moc, už něco podobného máme a co s dalšími fotkami. Po dalším několikátém pročtení nabídky a po pěkném připomenutí od paní Forejtové zvítězila touha obec mít zachycenou na fotografiích od profesionálů. Po dodání a otevření obálky velké příjemné překvapení. Vynikající a dobře odvedená práce. Fotografie a flash disk s fotografiemi využijeme k prezentaci obce všude, kde to bude pro obec možné, mimo jiné zcela určitě i na webových stránkách obce. Zarámovaná velko formátová fotografie na plátně již zdobí kancelář starosty na obecním úřadě v čele místnosti.

Měcholupy u Blovic
Luboš Hataj
Starosta obce Měcholupy u Blovic

Společnost CBS nás kontaktovala již před několika roky. Odebrali jsme od nich první knihu, kde byly krásné fotografie a texty o obci. U občanů obce byl o knihu veliký zájem a chvála. Rozhodli jsme se rozšířit spolupráci o pořízení leteckých snímků obce a zejména některých významných objektů. Fotografie, které jsme obdrželi, byl pořízeny za krásného slunečného počasí s velkým citem pro detail při focení budov z výšky. Fotografie nebyly ani dodatečně kolorované. K fotografiím jsme obdrželi video ve vysoké kvalitě. Video budeme využívat při prezentacích obce.

1 2 3 7

Pin It on Pinterest

Share This