Kniha Mladá Boleslav a okolí z nebe
Jana Šímová
ředitelka ZŠ a MŠ Krnsko

Chtěla bych poděkovat za jedinečné pohledy na nám tak známou a krásnou krajinu. Učitelé i žáci s velkým zájmem a radostí poznávají svá oblíbená místa z ptačí perspektivy. Kniha se stala součástí hodin vlastivědy. Knihu budou také získávat žáci 5. ročníku, kteří absolvují naši školu s výbornými studijními výsledky. Děkuji za to, že jsou mezi námi lidé jako vy – lidé s úžasnými nápady, lidé milí v komunikaci a jednání.

Přeji spoustu dalších šťastně nalétaných hodin a dechberoucích pohledů na celou naši zem!

Kniha Uherské Hradiště a okolí z nebe
Mgr. Jaroslav Šlechta
starosta obce Košíky

Kniha plná obrázků z malých obcí je jako okno do kouzla venkovského života. Autentické ilustrace přinášejí dojemnou krásu a atmosféru každého místa. Každý obrázek je jako pohled na malý kousek ráje, který nás vtáhne do klidného prostředí a připomene nám jednoduchost a přírodní bohatství. Tato kniha je dokonalým únikem ze shonu moderního světa, který vás inspiruje k objevování a ocenění krásy, která se skrývá v nejmenších místech.

Kniha Mladá Boleslav a okolí z nebe
David Forejtar
starosta Obce Jabkenice

Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za spolupráci s Vaší společností na knize Mladá Boleslav a okolí. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a během přípravy jsme byly dotazovány k vyjádření připravované knihy. Knihu dáváme jako jeden z dárků při životních jubileích našich občanů, případně při každoroční akci hudební festival Smetanovy Jabkenice, kterou naše obec pořádá.

Zpracování knihy, výběr fotografií a také celkový dojem je na vysoké úrovni.

Kniha Jihlava a okolí z nebe
Jindřich Skočdopole
starosta města Polná

Kniha Jihlava a okolí z nebe je velmi zdařilý produkt a čtenář najde mnoho zajímavých snímků a pohledů, které nestačí v běžném životě vnímat. Výběr fotografií a celkové zpracování této knihy je na vysoké úrovni a věřím, že to bude jeden z dalších velmi žádaných produktů na Vysočině.

Kniha Mladá Boleslav a okolí z nebe
Jana Czikraiová
ředitelka školy, Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou

Děkujeme za možnost prezentace v této publikaci. Spolupráce byla na profesionální úrovni a výsledkem je luxusní dárek pro vážené partnery.

kniha Vysoké Mýto a okolí z nebe
Miloslav Kubát
starosta, Svatý Jiří

Obec Svatý Jiří se zúčastnila celkem dvou projektů „ Z nebe“ a to ORLICKOÚSTECKO a VYSOLKOMÝTSKO A CHOCEŇSKO. V obou případech byla spolupráce bez problémů a výsledek dle našeho očekávání. Knihy jsou pěkným dárkem pro všechny, kteří se zájmem sledují proměny krajiny, a rozvoj obcí a měst v čase.

kniha Židlochovicko a Pohořelicko
Ing. Zdeněk Keclík
starosta obce Opatovice

Knihu používáme jako pěkný dárek našim jubilantům. Publikace je velice zdařilá. Komunikace s dodavatelem byla nadstandardní a bezproblémová. Mohu ji doporučit i ostatním obcím a zájemcům.

Vysoké Mýto a okolí z nebe
Josef Pánek
starosta obce Tisová

Bylo nám ctí být součástí projektu knihy ,,Vysokomýtsko a Choceňsko nejen z nebe“, kterou vaše firma připravila a zdárně bez problémů realizovala. Z obcí, které jsou součástí tohoto projektu, který podpořil Mikroregion Vysokomýtsko jsem zaznamenal jen kladná hodnocení.

Vysoké Mýto a okolí z nebe
Ing. Miroslav Krčil
jednatel, Městské lesy Vysoké Mýto, spol. s r.o.

Za společnost Městské lesy Vysoké Mýto děkuji za možnost být součástí projektu knihy Vysoké Mýto a okolí z nebe. Kniha je na kvalitním křídovém papíru a velmi dobře zpracovaná, taktéž spolupráce s koordinátorkami projektu byla vynikající. Jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery je tato reprezentativní kniha zcela ideální.

Tachov a okolí z nebe
Luboš Hlačík
starosta Chodové Plané

S firmou CBS Nakladatelství s.r.o. jsme spolupracovali už v minulosti a jsme rádi, že jsme se opět mohli stát součástí publikace Tachov a okolí z nebe a náš městys Chodová Planá pozoruhodnými leteckými snímky prezentovat. Kniha určitě zaujme nejen názvem, ale i kvalitním zpracováním fotografií, které nabízí jedinečný pohled na obce z výšky a má svým precizním přístupem ke čtenářům co nabídnout. Je zajímavým kouskem do domácí knihovny, stejně tak i pěkným dárkem, který potěší.

Tachov a okolí z nebe
Petra Timurová
NOVASPORT spol. s.r.o.

Zajímavý projekt, na kterém jsme se rádi podíleli. Kniha je nejlepší dárek. Děkujeme CBS Nakladatelsví za profesionální a zároveň milou spolupráci.

Letecké snímky 2022
Tomáš Kříž
starosta obce Čebín

Se společností CBS spolupracujeme již několik let. Mám za sebou tři letecká snímkování a jednu knihu fotografií z oblohy. Naší spolupráce si velmi cením a mohu vřele doporučit. Dodané fotografie i služby vždy splnili naše očekávání.

1 2 3 11

Pin It on Pinterest

Share This