DD Senior Otrokovice
Eva Eidimgerová, asistentka
Asistentka, Senior Otrokovice

Velice si vážíme nabídky Nakladatelství CBS s.r.o. ze Zlína, za poskytnutí sady úžasných knih pro naše zařízení.

Klienti knihy přijali s nadšením a naši zaměstnanci je využívají v rámci volnočasových aktivit, jak ve skupinách, tak i s jednotlivci. Letecké fotografie přináší nové pohledy i na tradiční a známá místa a to jim dodává na jejich jedinečnosti.

Domov se zvláštním režimem ,,MATYÁŠ“ v Nejdku
JUDr. Bc. Zuzana Blažková
Ředitelka Domova se zvláštním režimem ,,MATYÁŠ'' v Nejdku

Knihy jsou božíííí. Klienti už prohlížejí, každý tu ,,svou“. Pro mojí mamku už mám na cestě. Skvělý dárek. Ještě jednou obrovský dík Vám i firmě.

DS Mikuláškovo Brno
Mgr. Marek Matej, MBA
Ředitel Domova pro seniory Mikuláškovo nám. Brno

Velice si vážíme nabídky Nakladatelství CBS s.r.o. ze Zlína, za poskytnutí sady úžasných knih pro naše zařízení.

Klienti knihy přijali s nadšením a naši zaměstnanci je využívají v rámci volnočasových aktivit, jak ve skupinách, tak i s jednotlivci. Letecké fotografie přináší nové pohledy i na tradiční a známá místa a to jim dodává na jejich jedinečnosti.

Tišnov
Jiří Dvořák
Kancelář starosty Tišnov

Ke spolupráci s CBS jsme se vrátili po několika letech, kdy se v našem městě objevilo pár nových ulic, hřiště nebo park, a bylo tedy potřeba vše spolehlivě a profesionálně zdokumentovat „z nebe“. A opět jsme byli velmi spokojeni – navíc jsme si mohli sami určit priority k nafocení.

Sadu nádherných fotek jsme dokonce obdrželi dříve, než CBS přislíbilo. Bohaté zkušenosti jsou znát, rádi se na CBS obrátíme i v budoucnu.

Ježená
Ondřej Šťastný
Starosta obce Ježená

Také bych Vám ještě jednou rád poděkoval, fotografie jsou velice povedené. S pozdravy Ondřej Šťastný starosta obce Ježená

Stan Newman
Stan Newman
Generálmajor, USAF, čestný občan obce Hlohová

Zasíláme v překladu reakci „našeho“ občana generálmajora S. H. Newmana:

Vážený pane starosto, Velice vám děkuji, že jste mi poslal velkolepou knihu leteckých barevných fotografií Domažlicko z nebe o krásném regionu, kterého je NAŠE vesnice Hlohová součástí.

Na jaře 1945 jsme byli příliš zaneprázdněni sledováním oblohy a pátráním po německých stíhačích, než abychom si užívali krásy, kterou míjíme pod námi. Stále jsem hrdý na to, že jsem čestným občanem vaší krásné vesnice a chci využít této příležitosti, abych poslal vám i obyvatelům Hlohové mojí nejhlubší úctu, uznání a nejvřelejší pozdravy.

S pozdravem, Stan Newman Generálmajor, USAF (v penzi)“

S pozdravem Jiří Čapek, starosta obce Hlohová

Jaroslav Klinský
Jaroslav Klinský

Knížka dnes došla. A musím říci, že mne mile překvapila. Zatím jsem ji stihl tak trochu prolistovat. Byl jsem zvědavý na Hradec, kde bydlím. Fotka je dobrá, ale ty hlavní objekty, které navrhl pan Gočára, jsou trochu jinde. Vy jste nafotili spíše staré město, ale Gočárovy domy jsou dál od Labe. Ale to nic nemění na tom, že se fotky povedly. Z letadla je to samozřejmě trochu jiné než z balónu. Ale ten pohled je stejný – z nadhledu. Přeji ať se daří.

Průmyslová keramika
Jakub Cvilínek
Jednatel, Průmyslová keramika Rájec-Jestřebí

Ta kniha je nejvíc ! Už jsem potěšil spoustu lidí 😀 Díky

Bergerhof Vladimír
Bergerhof Vladimír
Předseda odborů, Severočeské doly a.s. Doly Bílina

Zásilka knížek dorazila a velmi se mi líbí. Zajímavé s krásné snímky. Děkuji moc. Bergerhof Vladimír předseda odborů, Severočeské doly a.s. Doly Bílina

Univerzita Pardubice
Mgr. Lucie Stříbrná, Ph.D.
Proděkanka pro vnější vztahy a propagaci, Univerzita Pardubice

Dovolte mi, abych Vám vyjádřila velmi pozitivní ohlas na publikaci „Pardubicko z nebe“, kde jsme se stali jedním z Vašich partnerů při finální realizaci.

Dnes se nám kniha dostala do rukou a jsme z ní nadšeni! Líbí se i našim blízkým, vedení a akademikům! Publikace je velmi zdařilá, fotografie jsou moc pěkně zachycené, na některých fotografiích podbarvení podzimem je přímo mystické a atmosféra na nich odpovídá tomu, jak kraj od mala znám! Jen z trochu jiných pohledů 🙂

Bylo příjemné spolupracovat i s Vaším týmem, který je tvořen vstřícnými a zajímavými lidmi. Jsme rádi, že nám vyšlo vedení týmu vstříc a i když již bylo doslova jen několik málo hodin před uzavřením termínu, kdy jsme ještě mohli vstoupit do realizace, tak nám byl termín prodloužen! O to větší je naše překvapení, když se publikace vydařila excelentně!

Poslouží nám jako skvělý dárek pro naše či zahraniční hosty ve vědeckém světě a řada našich zaměstnanců si díky odkazům chystá zakoupit i jiné publikace z ostatních krajů, neboť letošní dovolená se bude pravděpodobně odehrávat převážně v naší krásné a malebné zemi.

Zároveň bychom chtěli uvést, že i chystání podkladů v rámci našeho partnerství a komunikace s týmem byly nesmírně plodné a vždy korektní. Dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala celému realizačnímu týmu za profesionální spolupráci a péči, kterou jste nám věnovali a budeme se těšit v budoucnu na další!

Kladruby nad Labem
Lenka Gotthardová
Kladruby nad Labem

Velice děkujeme za milou spolupráci a za dodávku knih Pardubicko z nebe. Publikace vyhlíží velice pěkně. Nechť se Vám daří i v dalších regionech o:)))

Ilona Novosadová
Ilona Novosadová

Moc děkuji za vaši práci. Naše země je krásná. Díky vám se já i spousta dalších lidí dostane do míst kde jsme nikdy nebyli a třeba se tam jednou podíváme.

1 2 3 4

CBS Nakladatelství s.r.o.

Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakty

+420 774 479 544

Otevírací doba centrála Zlín
Po - Pá: 8 - 16 hodin

Webové stránky

www.cbs-cesko.cz
www.malovane-mapy.cz
www.ceskoznebe.cz
www.carovnecesko.cz

Pin It on Pinterest

Share This