Darujte jedinečný zážitek – pohled na Blansko a okolí z nebe

13. 03. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, rádi byste měli v záloze dárek, který překvapí a učaruje obdarované? Stává se vám, že na poslední chvíli lovíte ve skříni lahev vína a obecní kalendář? A co být připraven na vše a pořídit si dárek pro všechny, kteří si ho zaslouží?

I my se snažíme být připraveni a ve svých zásobách máme pár lahvinek. Za roky obchodních i přátelských schůzek se nám ale osvědčil originálnější dárek – kniha regionu s fotografiemi z nebe. A právě takovou můžete mít i vy díky připravované knize Blansko a okolí z nebe!

Originální dárek pro každou příležitost

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Blansko a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Proleťte se nad Blanskem

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Sloup, Jedovnice, Rájec-Jestřebí, Černou Horu či Křtiny, samozřejmě nebude chybět ani Blansko.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Blansko a okolí z nebe

Získejte navíc poutavou propagaci

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Blansko a okolí z nebe
Zámek Blansko

Angličtina je samozřejmostí

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Vznik knihy budete mít pod kontrolou

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe
Ukázka jednostranné prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Hranice a okolí z nebe

Co se týká marketingu Dakru, tak nikdy nebudeme mít možnosti jako třeba Coca-Cola a na začátku jsem si nebyl jistý, jestli vydání knihy vedení firmy podpoří. Jsem rád, že Hranice z nebe máme, protože všichni, kdo to viděli, tak si knihu oblíbili a najdou tam svá oblíbená místa nebo tipy na další výlety. Jde vidět, že to děláte dobře. Máte to dobře nastavené (kvalita knihy, forma propagace firem i cena) = fandím Vám.

Marek Dančák, bc., prodej ve firmě DAKR spol. s r.o.

Moravský Krumlov a okolí z nebe

Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Blansko a okolí z nebe
Zámek Rájec nad Svitavou

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Blansko a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Blansko a okolí z nebe
Sloupsko-šošůvské jeskyně

Vytvoříme knihu podle vašich představ

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Blansko a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Blansko a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Bc. Zdeňka Čudovská vám je k dispozici na telefonním čísle +420 724 270 832i na e-mailu cudovska@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Bc. Zdeňka Čudovská