Jedinečný dárek, který představí Ivančice z nebe

22. 09. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, jistě to také znáte. Dobré obchodní vztahy, důležitá životní jubilea či studentské úspěchy je třeba odměňovat. Vyvstává ale otázka, co bude tím ideálním univerzálním dárkem? Lahev vína pro školáky je stejný nesmysl jako poukázka do hračkárny pro seniory. Proč tedy nemít v záloze dárek, který se hodí pro všechny?

I my jsme rádi připraveni a v zásobě máme celou řadu dárků. Největší ohlas ale máme z darované knihy leteckých fotografií konkrétního regionu. Lidé si tyto knihy rádi prohlíží, vzpomínají na dávné chvíle a hledají svůj rodný dům či místo, kde se scházeli se svojí první láskou. Pokud i vy chcete rozdávat radost, právě pro vás připravujeme knihu Ivančice a okolí z nebe!

Vystupte z davu

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Ivančice a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Ivančice a okolí z nebe
Ukázka z připravované knihy Ivančice a okolí z nebe

Prohlédněte si Ivančicko z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Moravské Bránice, Senorady, Ketkovice, chybět nebudou ani Oslavany, Dolní Kounice a v neposlední řadě Ivančice.

Propagujte se originálně

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Ivančice a okolí z nebe
Klášter Rosa coeli

Angličtina je samozřejmostí

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Budete mít přehled o vzniku knihy

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe
Ukázka jednostranné prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Vysoké Mýto a okolí z nebe

Za společnost Městské lesy Vysoké Mýto děkuji za možnost být součástí projektu knihy Vysoké Mýto a okolí z nebe. Kniha je na kvalitním křídovém papíru a velmi dobře zpracovaná, taktéž spolupráce s koordinátorkami projektu byla vynikající. Jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery je tato reprezentativní kniha zcela ideální.

Ing. Miroslav Krčil, jednatel, Městské lesy Vysoké Mýto, spol. s r.o.

Kniha Jihlava a okolí z nebe

Kniha Jihlava a okolí z nebe je velmi zdařilý produkt a čtenář najde mnoho zajímavých snímků a pohledů, které nestačí v běžném životě vnímat. Výběr fotografií a celkové zpracování této knihy je na vysoké úrovni a věřím, že to bude jeden z dalších velmi žádaných produktů na Vysočině.

Jindřich Skočdopole, starosta města Polná

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Ivančice a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Ivančice a okolí z nebe
Zámek Oslavany

Splníme vaše přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Ivančice a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Ivančice a okolí z nebe
Biskoupky, PP Pustý mlýn

Projekt Ivančice a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se vám ozveme.