Originální kniha představí Benešov z nebe

25. 07. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, jistě se vám už také stalo, že se ve vašich dveřích objevila nečekaná návštěva a vy jste tajně museli vyslat sekretářku pro nějakou pozornost. Chcete se tomu vyvarovat a být připraveni na nečekané? Chcete mít v zásobě dárek, který je originální, lokální a nezapomenutelný?

I my jsme rádi připraveni a v zásobě máme celou řadu dárků. Největší ohlas ale máme z darované knihy leteckých fotografií konkrétního regionu. Lidé si tyto knihy rádi prohlíží, vzpomínají na dávné chvíle a hledají svůj rodný dům či místo, kde se scházeli se svojí první láskou. Pokud i vy chcete rozdávat radost, právě pro vás připravujeme knihu Benešov a okolí z nebe!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Benešov a okolí z nebe

Jedinečný dárek

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Benešov a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Benešov a okolí z nebe
Ukázka z připravované knihy Benešov a okolí z nebe

Představíme Benešov a okolí z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Křečovice, Bukovany, Chocerady, ale také Týnec nad Sázavou, Sázavu a v neposlední řadě samotný Benešov.

Spojte příjemné s užitečným

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Benešov a okolí z nebe
Vodní nádrž Slapy

Texty doplníme angličtinou

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Budete v obraze

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe
Ukázka jednostranné prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Vysoké Mýto a okolí z nebe

Za společnost Městské lesy Vysoké Mýto děkuji za možnost být součástí projektu knihy Vysoké Mýto a okolí z nebe. Kniha je na kvalitním křídovém papíru a velmi dobře zpracovaná, taktéž spolupráce s koordinátorkami projektu byla vynikající. Jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery je tato reprezentativní kniha zcela ideální.

Ing. Miroslav Krčil, jednatel, Městské lesy Vysoké Mýto, spol. s r.o.

Kniha Jihlava a okolí z nebe

Kniha Jihlava a okolí z nebe je velmi zdařilý produkt a čtenář najde mnoho zajímavých snímků a pohledů, které nestačí v běžném životě vnímat. Výběr fotografií a celkové zpracování této knihy je na vysoké úrovni a věřím, že to bude jeden z dalších velmi žádaných produktů na Vysočině.

Jindřich Skočdopole, starosta města Polná

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Benešov a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Benešov a okolí z nebe
Zámek Jemniště

Splníme vaše přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Benešov a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Benešov a okolí z nebe
Hrad Český Šternberk

Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Benešov a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Janem Zárubou, který je vám k dispozici na telefonním čísle +420 606 603 257 nebo na e-mailu zaruba@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Jan Záruba