Představte Přelouč jinak – z nebe

5. 04. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, marně si lámete hlavu nad tím, čím potěšit jubilanty, studenty vaší školy či důležité obchodní partnery? Rádi byste je obdarovali něčím, co je překvapí a potěší? A napadlo vás darovat pohled na vaši obec z pohledu ptáků?

Již celá řada lidí má ve své knihovně knihy s leteckými snímky České republiky či zahraničních zajímavostí. Jaké by to ale bylo mít knihu, která zachycuje vaši vlastní obec z nebe? To se vám může poštěstit díky připravované knize Přelouč a okolí z nebe!

Dárek, který nezapadne

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Přelouč a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Poznejte Přeloučsko z nebe

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Kladruby nad Labem, Jankovice, Svojšice či Valy, chybět nebudou ani Chvaletice a Přelouč.

Ukázka z připravované knihy Přelouč a okolí z nebe
Ukázka z připravované knihy Přelouč a okolí z nebe

Ukázka fotografií z připravované knihy Přelouč a okolí z nebe

Originální propagace přiláká nové návštěvníky

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy Přelouč a okolí z nebe
Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Čeština a angličtina jdou ruku v ruce

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Budete mít přehled o vzniku knihy

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu naše koordinátorka projektu. Ta vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe
Ukázka jednostranné prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka půlstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce
Ukázka čvrtstránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Mladá Boleslav a okolí z nebe

S firmou CBS jsme začali spolupracovat již v roce 2018, když jsme si objednali první letecké snímkování naší obce, navázali jsme v roce 2019 dalším snímkováním. Z druhého snímkování jsme si nechali udělat tabuli v dřevěném rámu, kterou máme na čestném místě v kanceláři obecního úřadu. Vždy vše dopadlo, tak jak jsme se domluvili. Další počin se společností CBS byla v roce 2021 objednávka turistické mapy obec Žerčice a okolí, kterou jsme si nechali upravit do velikosti našeho rámu, který máme umístěn v centru obce. Opět vše proběhlo k naší maximální spokojenosti.

A zatím poslední spolupráce byla při prezentace naší obce v knize Mladá Boleslav a okolí z nebe, kterou jsme si objednali jako dary k životním jubileím. Knihu jsme si ještě doobjednali, aby jsme ji mohli nabídnout našim spoluobčanům k prodeji. Veškerá komunikace s pracovníky byla na špičkové úrovni, vše probíhalo dle domluvy, vždy než proběhl další krok, byla zasláno vše ke kontrole, korektuře, odsouhlasení a vše probíhalo tak jak jsme si představovali..

Jan Balšánek, starosta obce Žerčice

Kniha Havlíčkobrodsko z nebe

Chtěla bych tímto poděkovat za skvělou spolupráci při přípravě knihy Havlíčkobrodsko z nebe a vynikající způsob jejího zpracování. Byla jsem mile překvapena kvalitou samotných leteckých snímků, které jsme si objednali, tak celkovým zpracováním knihy. Naskytl se nám nový a jedinečný pohled na naši vesnici a okolní krajinu. Děkuji a přeji spousty dalších spokojených zákazníků.

Veronika Vyšinská, starostka obce Šlapanov
Ukázka z připravované knihy Přelouč a okolí z nebe
Choltice

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Přelouč a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy Přelouč a okolí z nebe
Chvaletice

Upravíme knihu podle vašich představ

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Přelouč a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Přelouč a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Ing. Jana Bartáková vám je k dispozici na telefonním čísle +420 602 449 340 i na e-mailu bartakova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Ing. Jana Bartáková