Velkolepý křest během očekávané letecké akce Legendy Nebes

2. 08. 2023Křty knih

Již tuto sobotu 5.8. 2023 proběhne na letišti v Hradci Králové první ročník leteckého dne Legend Nebes.

Čekat Vás bude bohatý program pro celou rodinu, a to od pestré zábavy pro děti, stánky s upomínkami a občerstvením, po letecké ukázky, kde nebude chybět ani akrobatické vystoupení v režii akrobatického pilota Martina Šonky.

Areál letiště se pro vás otevře už v 8:30h a ukončen bude ve večerních hodinách jedinečnou leteckou pyroshow, v podobě Flying Dragons Team, kteří budou tvořit zlatý hřeb večera, ovšem ne sami. Úžasnou podívanou vám předvede také vrtulník Bölkow 105, který vzlétne do nebes a své krátké figury doplní odpalováním flér přímo ze zásobníků, které bude mít namontované přímo na sobě.

Ale to není všechno, objevíme se zde i my jako jedni z partnerů této akce! Vystoupíme na pódiu a pokřtíme naši jedinečnou leteckou knihu České hrady a zámky – Východní Čechy.

Bude to stát za to!

Těšíme se v sobotu na VÁS! 🙂

Pozvánka na křest knihy České hrady a zámky – Východní Čechy

Dětský den

Pro děti bude připraven program, kde si budou moct zasoutěžit o skvělé ceny, zahrát si zábavné hry, zazpívat písničky a skotačit po celý den. Od 09:30 vystoupí kapela Maxim Turbulenc a následně Albertík se svou báječnou show, která zabaví nejen děti. Mimo to bude připravena SportAréna Džungle, nafukovací atrakce, lunapark, malování na obličej, šlapací letadla a další…

Letecký den

Akrobacie Martina ŠONKY, vrtulníky Mi-24 a AH-1S COBRA, průlet 2x JAS-39 Gripen, válečný letoun P-51D Mustang, Mig-15, akrobatická skupina Flying Bulls Aerobatics Team, Baťova legenda Electra L-10A, L-29 Delfín a mnoho dalšího… Poprvé v ČR noční letecká PYROSHOW v podání vrtulníku Bo-105 a skupiny Flying Dragons Team, kteří budou tvořit zlatý hřeb celého dne. Během celého dne se můžete proletět vrtulníkem a bude k vidění spousta leteckých exponátů.

Koncerty

Hudební program odstartuje kapela ABBA STARS a dále se můžete těšit na kapely Všichni SvatíAC/CZ a KRUCIPÜSK.

Mezi koncerty budou nadále probíhat letecké ukázky!

Mapa areálu Letecký den Hradec Králové
Mapa areálu